Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pripravok na vlasy

Príspevok v téme: Pripravok na vlasy
PetoKral

Zdravim, chcel by som sa opytat nasledovne.Pravidelne si zehlim vlasy (nie vsetky, iba ofinu a boky) a chcel by som poradit nejaky pripravok na spevnenie ucesu aby mi to nelietalo kade tade a drzalo pozadovany uces.Hladam nieco ine ako gel a tuzidlo, lebo nechcem aby mal ten pripravok \"mokry, repsektive mastny\" efekt.Co by ste doporucovali?
DAKUJEM

kaciatko_7

www.lorealparisusa.com}
tu su nejake styling vyrobky urcene pre muzov, konkretne znacka loreal... mozno si medzi nimi najdes nieco co ti bude vyhovovat :)

kaciatko_7

www.lorealparisusa.com}
tu su nejake styling vyrobky urcene pre muzov, konkretne znacka loreal... mozno si medzi nimi najdes nieco co ti bude vyhovovat :)

xyzz

vosk v žiadnom prípade, len ti to zamastí vlasy... skús got2be tvarovaciu pastu, je to v takom asi hliníkovom modro-šedom obale

PetoKral

Ospravedlnujem sa za nereagovanie, ale nebol som tu dlho.Umyte suche vlasy si ozehlim a potom nalakujem, lenze chcel by som nejaky iny pripravok ako lak, s ktorym si mozem tiez vytvarovat uces aky chcem, ale aby to nevyzeralo ako mokre (leskle, mastene) alebo akekolvek ako to vyzera po nalakovani.Co napr taky vosk na vlasy, v zivote som to nepouzival preto sa pytam.
kaciatko_7 by si sa cudovala kolko chalanov si zehli vlasy :)
Dakujem

bibisa

gabcap-mne tiez vypadavaju vlasy a bola som u koznej a predpisala mi nejaku vodicku kt si mam vmasirovavat do vlasov kazdy den..inak vela ludi je spokojnych s REVALIDOM-tabletky...skus ist ku koznej a opytat sa jej na tvoj problem moze to byt aj so stitnej zlazy..a co sa tyka mastnyh vlasova...napis mi sem kolko krat si do tyzdna umyvas vlasy,kolko mas rokov,aku mas plet a aky sampon pouzivas a budem ti vediet poradit :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pripravok na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk