Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlé známky, budúcnosť, zamestnanie...

školaaaaa

lioness_01 : neni pravda ze ten co má titul je viac vzdelany, chodim na VS a vidim jak sa dostávaju ludia k titulom , vela z nich je sprostejsich jak ktoríkolvek robotnik... vela tých mudrych ing. prešlo vdaka tahakom a mali aj kus štastia, a nie kazdý profak seriozne hodnoti, a je aj mnoho takých co opakuju kazdý ročnik lebo im to tatinko zaplati... a to uz aj najvacsi tupec na 9 krát spravi skusku !!! čize je dost prízemné hodnotit vedomosti ludi na zaklade toho či maju titul alebo nie, len pri komunikacii o istej téme zistiš či ten človek aj naozaj niečo vie, alebo nie ... a ked tak porovnam čo som sa naučila na strednej a teraz na VS , tak stredná mi dala omnoho viac vedomosti a aj praktických skusenosti jak VS ...

lioness_01

Ajinka02: ale ja som nikde nikdy nepovedala, že človek bez VŠ nemôže niečo viac dokázať. ja som iba povedala, že menej vzdelania ako človek s VŠ. o tom sme sa predsa bavili...

hej , právnikov je veľa, ale to že na UK berú bez prijímacích skúšok, to neznamená, že sa tam dostane každý. Kto nechodil na gymnázium a nematuroval s dejepisu si tam nemusí ani podať prihlášku-vyhodené peniaze. Dostanú sa tam iba tí s najlepšími študijnými výsledkami zo strednej školy...

Ajinka02

lioness ano z Billom mas mozno pravdu kedze on studoval na harwarde ale skolu nedokoncil. Nie je diplom nie je skola. :-) A aby som trochu ozrejmila tu vetu o uspesnych firmach a peniazoch. Ja som nenapisala ze ked maju firmy a peniaze ze su najmudrejsi na svete a mudrejsich uz niet. :-) Len som chcela poukazat na fakt ze aj clovek bez VS moze nieco dosiahnut. Inak co sa tyka pravnikov. Tych je uz fest vela na UK do BA na pravnicku fakultu beru ludi uz bez prijmacich skusok, cudujem sa vobec ludom ze to pravo este ide vobec niekto studovat.

lioness_01

inak, Ajinka, s tým Billom Gatesom to bolo kapánek inak ako píšeš... ale ok :) v tom, že nemá ukončené VŠ vzdelanie máš samozrejme pravdu

lioness_01

jaj, a ináč, len pre tvoju informovanosť - vzdelanie sa nemeria peniazmi :) a dokonca ani úspešnými firmami :)

lost- máš u mňa + sto bodov za toho právnika :)) každý právnik, ktorý by si prečítal to čo si napísal by ťa asi od jedu zabil, ale ja s tým súhlasím - podľa mňa je právo nadhodnocované a preceňované povolanie

lioness_01

Ajinka - na mojom tvrdení sa stále nič nezmenilo :) napriek tvojim úžasným príkladom :) samozrejme, klobúk dole pred Billom Gatesom a riaditeľom ESETu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.