Problemy s akne

Príspevok v téme: Problemy s akne
martuska2526

Mám 17 rokov a navstevujem kozneho lekara . Mam problemy s akne nieje velmi silne ale je tam. je skor na cele a teraz aj okolo ust alebo na licach.Pouzivam aknemycin rozrobenu vodicku a aknemycin masticku niekedy aj duac gel.Na odlicenie pouzivam gel La-roche a ako kremik La-roche duo. Doktorka mi urobila aj vytera z nosa a ust. Je mozne ze by som mala ist ked to vyjde pozitivne gynekologa?

lost

martuska2526

nedavaj REFRESH :)
(neobnovuj stranku)

lebo to bude takto klonovat prispevky, a radsej davaj klik na akukolvek temu a potom MOJE TEMY a tam potom daj tu temu, a tam mozes refreshovat, alebo jednoduchsie:
ak tam hore visi link:

zdravie.sk

tak mozes refreshovat, ale tak tam bude nieco taketo:

martuska2526

:-) dakujem ze aspon ty mi odpises...no nie velmi rada by som tam isla da sa to nejak lecit aj u nej? pretoze teraz som sa dozvedela ze to ma nieco spojene s kvasinkami alebo streptokom alebo stafylokokom nieco take tak terazfakt neviem

jajka001_

prepač asi som blba ale fakt neviem čo chceš. nie nemusi ta poslať na gyndu. ak nemas gynekologicke problemy , mas len akne, nemas tam preco ist. ale vraj je zvykom predpisovat hak len kvoli akne.

jajka001_

vidim ze je to surne ked tu mas sest tem :)) a čo s tym gynekologom? nerozumiem. bojis sa ze ta k nemu posle ci co?