Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazky po holeni

Príspevok v téme: Vyrazky po holeni
Damme

Ahojte
Mam taky problem, vzdy po holeni mi vyjdu vyrazky, nehovorim o tvári..ale o podpazuší, trup, medzinohami - bikiny priestor ci ako sa tomu hovori:D
Holim sa na tychto miestach podla potreby, alebo nie viac ako raz za mesiac. Pouzivam klasicu ziletku - teda jednorazku, pred holenim si miesto potriem alkoholom, pouzivam aj penu na citlivu pokozku, snazim sa holit pomaly, jemne, aj ked nie vzdy mam na to nervy:)...po oholeni si potom na tie miesta "nadžabem" balzma po holeni-tiez na citlivu pokozku.
Tak neviem co viac este mozem urobit. Robim nieco zle, postup?., zla kozmetika?
Dakujem za rady a podnety:...thnx

akinom007

Nikto ste neskúšali moju taktiku ?:) ja ked citam co vsetko si dávate na holenie a po ja by som hned chytila mykozu

Candy doll

Ahojte baby :) čítala som veľa fór o tomto a mala som ten istý problém, po depilácii alebo po holení stále škaredé zapálené vyrážky- čo pomáha mne:
1. Budte v teplej az horucej vode min. 20 Min. / Umyte chlpky kondicionerom.. znie to ako blbost ale pomaha to, su jemne
2. Dajte si na to zinkovú masť- to mi fakt pomaha
3. Tea tree olej/ detsky puder taktiež pomaha
:)

lalal

ahojte :) mám ten istý problém no mne nepomáha nič ;) jediné čo vám môžem povedať že si to neškrabte lebo si to rošírite :))

akinom007

leninka/ mne sa vyrazky nesprvia len vtedy ak sa holim vylucne NASUCHO a po oholeni si dam vacsie mnozstvo detskeho pudru, holim cca raz tyzdenne...
akonahle by som oholila penou,a pod.tak vtedy mam vyrazky..

jurgen

cawte mam taky problem oholil som sa v podpazusi a vyhoidili sa mi vyraky a v strede velky pravdepodobne vred...viem mi niekto poradit co si mam dat nato alebo ako sa toho co najskor zbavim..mimo lekara.... vopred dakujem za vase rady...

prírodná

ja som mala podobný problém, po holení hlavne na intímnych miestach sa mi pokožka, resp. vlasové folikuly zapálili. Použila som po holení Framykoin masť a bolo po probléme. Avšak pred nedávnom mi zistili na framykoin alergiu takže teraz to natieram Aloe vera gélom - značky Aloe skin. Doporučili mi ho v lekárni, je novinkou na trhu a je fakt dobrý, po oholení osvieži,rýchlo sa vstrebe a čo je podstatné nevzniká mi zápal.
gél je veľmi čistý - bez parabénov, silikónov, bez pridanej vody, bez parfumov, farbív no ideálny pre alergikov a vydrží dlho, lebo je 250ml a za super cenu

Invex-1

Máte infikovanú kožu do hlbky a používate pravdepodobne plesnivú vodu z vodovodu. Miesto dezinfekcie Vás infikuje.
Dr.J.K.

lochness

suhlasim, tea tree je super, akurat ze to z oriflamu je len s pridavkom TT, ja si objednavam z Yves Rocher - tam maju za nejakych 7-8 eur 100%ny tea tree oil, tusim 12 ml flasticka.... je to paradna vec, aj na vyrazky, ranky, hocico..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazky po holeni - Fórum - ZDRAVIE.sk