Poradte co mam robit vo svojom smutnom pribehu? :(kde je chore dievca

Príspevok v téme: Poradte co mam robit vo svojom smutnom pribehu? :(kde je chore dievca
Augustus23

Milujem neskutocne jedno dievca...aj ona mna :( ale je tu jeden vazny problem....Dievca je chore..ma cukrovku,stale zle vysledky...naviac ma problemy so srdcom musi ist na operaciu.a naviac zlihava jej imunitny system....:( viem ze ma nadovsetko miluje..chodili sme spolu rok....a vzdy ked sa jej zhorsil stav odmietala ma preto lebo mi necela nicit buducnost.a aj najnovsie pre tieto svoje problemy ma odmieta...nece aby som sa pre nu trapil...ze radsej nech na nu zabudnem a trapim sa chvilu akoby cely zivot....ja o nu stale bojujem...davam najavo ze ju potrebujem ze necem o nu prist a ze cem pri nej stat..no ona si ma k sebe nepripusti..ce aby som zabudol....:( aj sama mi nedavno napisala,ze keby nebolo mna tak uz by umrela lebo nemala by sily,a teraz ma odmieta :((poradte co mam robit? :(

Augustus23

vsetkym dakujem za svoje prispevky..vazim si ich...pozname sa rok a pol....a dokazal by som pri nej stat aj keby je na smrtelnej posteli.....lebo ju milujem...dievca nemoze za svoj osud...a ked jej bolo odobrane pravo na zdravie...tak ale ma pravo byt milovana a stastna..a deti moze mat..doktory jej povedali ye pokial bude mat zdraveho partnera...tak moze mat zdrave deti...akurat ze okrem toho ze ma cukrovku.....tak ma aj nieco so srdieckom..co maju v rodine....ale snad sa jej to zlepsi...nasa situacia sa momentalne troska zlepsila...prijala ma...tak uvidime ci konecne zacneme mat normalny vztah...

xyxyz

nechaj ju nech sa rozhodne sama, asi nema lahku diagnozu a nechce trapit dalsieho cloveka, tak ta odmieta..celkom ju chapem..nie som sice chora ale urobila by som presne to iste ako ona..ty to mozno nikdy nepochopis ale to nevadi...

ked s tebou nechce byt tak nechce...este viac ju to boli ked sa snazis ju prehovorit aby ste spolu boli..

kafe

Augustus, jedna vec je, že ona ti už ničí život tým, že ťa odmieta. Vieš ža ťa ľúbi a ty ju ľúbiš aj napriek zdr.ťažkostiam ktoré má. Veď podobne ľúbia chlapi tučnú ženskú, hysterickú, alebo ženskú čo je na peniaze... Mohla by si uvedomiť, že odmietať takú lásku je len zbytočné hranie sa na charakter (nechcem ti ničiť budúcnosť, tak ti pokazím prítomnosť - veď koniec koncov je to to isté.)
Druhá vec je, že keby si ťa pustila k telu bola by oveľa viac zraniteľnejšia. Keby sa stalo niečo vo vašom vzťahu (nedorozumenia, hádky, nebodaj rozchod) oberalo by ju to o silu, ktorú potrebuje aby sa držala nad hladinou aj so všetkými chorobami ktoré má. Láska jej určite môže veľa dať, ale aj vziať, dokonca ju môže úplne položiť na lopatky (zabiť). Zvládnuť rozchod aj ťažké zdr. problémy ktoré má neni hračka. Preto ti radím, zaujímaj sa o jej choroby, naštuduj si o nich niečo - predpokladám, že kočka asi nebude môcť mať deti, že má možno pred sebou len pár rokov života, tiež lieky a pomôcky asi stoja dosť peňazí - si ochotný aj napriek tomu ísť do vťahu s touto kočkou?
Môžem vedieť ako dlho sa poznáte?

willywonkaa

Nechcem byť zlá, ale cukrovka je už viac menej civilizačne ochorenie s ktorým sa dá bez vačších ťažkostí žiť. Sama mám kamaráa cukrovkára a žije plnohodnotný život, bez nejakých sebalútostných stavov...neviem ako dlho trpí týmto ochorením, možno to len musí vstrebať, ale naozaj to nie je žiadna tragédia. Držím palce, budeš asi potrebovať vela trpezlivosti...

AdamKrt

Augustus23:

to mas tazke. Na jednej strane by si mohol pri nej stat ako priatel a ak budes pri nej stat, hlava nehlava, ako priatel a nebudes sa jej vnucovat za partnera-priatela, tak je to OK a bude rada a ktovie, co z toho v buducnosti moze byt. Lenze z toho byt nic ani nemusi a Ty s nou budes X rokov a budes nestastny. Alebo sa to nejak polepsi a bude dobre.

Na druhej strane chory clovek je rad, ze je a casto sa chce sustredit trebars na liecenie a na nejaky vztah nema ani pomyslenie. Moze sa stat, ze ked budes dobiedzat, tak sa nehneva, budes sa jej protivit...

Ak ju milujes a nechces si robit ziadne naroky, tak pri nej ostan ako priatel-kamarat a uvidis, co bude... Budes vsak musiet mat poriadnu davku trpezlivosti. Sam musis vediet, ci je jej teraz spolocnost protivna, alebo len nechce byt Tebe na obtiaz. Zena i v nemocnici bude riesit, ci je ucesana, upravena, chce sa pacit atd. Tam sa citi nesvoja a z toho prameni aj jej odmietanie + Ti nechce nicit zivot. I to ju moze deptat.

Sam sa musis rozhodnut...

Augustus23

JA budem mat 24 a ona bude mat 21......a akurat mi napisala,ze nech uy na nu kaslem....ze ona mi nece znicit zivot a nech si najdem inu babu :(