Poradte co mam robit vo svojom smutnom pribehu? :(kde je chore dievca

Príspevok v téme: Poradte co mam robit vo svojom smutnom pribehu? :(kde je chore dievca
Augustus23

Milujem neskutocne jedno dievca...aj ona mna :( ale je tu jeden vazny problem....Dievca je chore..ma cukrovku,stale zle vysledky...naviac ma problemy so srdcom musi ist na operaciu.a naviac zlihava jej imunitny system....:( viem ze ma nadovsetko miluje..chodili sme spolu rok....a vzdy ked sa jej zhorsil stav odmietala ma preto lebo mi necela nicit buducnost.a aj najnovsie pre tieto svoje problemy ma odmieta...nece aby som sa pre nu trapil...ze radsej nech na nu zabudnem a trapim sa chvilu akoby cely zivot....ja o nu stale bojujem...davam najavo ze ju potrebujem ze necem o nu prist a ze cem pri nej stat..no ona si ma k sebe nepripusti..ce aby som zabudol....:( aj sama mi nedavno napisala,ze keby nebolo mna tak uz by umrela lebo nemala by sily,a teraz ma odmieta :((poradte co mam robit? :(

ShaulaThalit

:-) asi máš pravdu.
Koľko máte obaja rokov? Lebo myslím si, že na veku v niektorých prípadoch záleží...

ShaulaThalit

Ona vie, prečo to robí... a chce ťa ušetriť.
Mimochodom. Nepíš cem ale chcem a otázka na teba: prečo si dal túto tému do sexuológie???

Augustus23

len ide o to,ze ma odmieta...a nepripusti si ma k telu nech robim cokolvek....neda mi sancu stat pri nej..je taka povaha....ked na nu dojdu taketo veci..tak ce byt sama.....teraz by som mohol cokolvek robit..tak ma odmietne..uz mi ani na sms neodpoveda :(

divotvorna

Augustus, podľa toho čo píšeš, ju naozaj veľmi ľúbiš a tomuto sa už ozaj hovorí krásna láska. Neviem Ti poradiť čo máš robiť, ale Tvoje srdce Ti to povie, počúvaj ho a prajem Tvojej priateľke, aby sa jej zdravotný stav polepšil a aby ste boli ešte veľmi dlho spolu šťastní. Láska je dôležitejšia ako zdravie a Ty si toho dôkazom. Máš krásnu dušičku. Ak to tak cítiš, ostaň pri Nej a dokazuj jej stále, že bez Nej by si mal zničený život a nie s Ňou.