obličky - glumenulonefritida

RNG

Telo je uzasny mechanizmus, ked mu pomozes sa zbavit infekcii, okamzite sa zacne regenerovat.
Co sa tyka roznych punkcii a inych poskodeni, myslim ze mas dost velky problem, netreba ho invazivnymi skuskami zvysovat.
Nakoniec vies co mas, takze treba adresovat liecenie a podla moznosti ucinnymi prostriedkami bez skodlivych postrannych ucinkov ,nie dalsie poskodzovanie, aj ked lekari tvrdia ze je "minimalne"
Inac keby vedeli ako na to, uz davno by ti pomohli. 4 mesiace je pridlho na zapal bez zmien napriek lekarskej starostlivosti!

oblicka

Ďskujem Vám za cenne informacie. Ešte sa chcem opýtať, pokial mám teraz zníženu funkciu obliečiek dá sa po preliečeni znovu vrátiť do normálu? Pretože ja mám veľmi silnú hematúriu,ale už takmer 4mesiace a nemože to byť predsa tak do konca života.
A tá punkcia ako prebieha? Dosť sa toho bojim, mám strach z ihiel.

RNG

medical-dictionary.thefreedictionary.com
Veru poskodenie a zapal ladvin je podla tychto literatur nie "autoimunne" ale sposobene roznymi mikroorganizmami, parazitmi alebo toxinmi(vcitane roznych chemickych liekov).
Takze potlacanie imunity je najhorsia rada na to.
Samozrejme protizapalove pomozu, ale adresuju len symptom, ani pricinu ani regeneraciu neadresuju.
Takze hoci odporucam aj pouzitie protizapalovych(curcumin, dumbier, GLA, vitamin C, boswelin) treba najma telo odmorit(enzymi a absorbenty) a samozrejme adresovat priciny, rozne mikroorganizmi, aj ked ich lekari nevedia casto diagnozovat(plesne sa velmi tazko diagnozuju, tak isto nase bezne virusy v tele, ktore napadaju sliznice a nervove obaly u kazdeho a skoda napachana zavisi len od stupna nasej viralnej imunity)
Definitivne by som pre istotu pouzil roztok citricidalu, oreganovy olej a hodne vzacnych hojivych polysacharidiv, ake dostanes napr z aloe vera
V boji proti plesniam maju probiotika velku rolu v tele, tj masivne davky probiotik mozu tiez pomoct.
A co sa tyka parazitov, protiparaziticka kura napr formulou dr Huldy Clark je tiez odporucena.
Nemozem sa vyjadrit na chloraty, nemam s nimi dost skusenosti, ale mnohi tvrdia, ze su extremne ucinn e aj na parazity aj mikroby. Lenze medzitym na ne zautocili a snazia sa ich stiahnut z trhu, takze mozno je to uz vec minulosti.
Ja osobne som sa zasobil, lebo keby mi nezabralo nic ine dost rychlo, veru vyskusam aj tuto oxidacnu merodu, ktora pomohla statisicom a jediny dovod, preco ju odvolali boli staznosti na zaludocne potiaze, ziadne ine vazne poskodenie s nimi nikto neuverejnil. Nuz pri tom mnozstve ludi, co to dosial pouzili, keby to bol len nevinny aspirin, boli by uz stovky mrtvych(v USA=priblizne 300 milionov obyvatelov) aspirin a vykrvacanie, ktore sposobi je dovodom na vyse 17 000 smrti rocne co je 56 ludi na milion obyvatelov, samozrejme nie kazdy pouziva aspirin pravidelne a ti co zomreli su len ti, co pouzivali aspirin pravidelne. Takze z miliona ludi, co chloraty(MMS) pouzili, keby to bolo rovnako skodlive ako aspirin musime ocakavat o hodne viac ako 56 mrtvych , nuz a nic take nikto nenapisal, takze zrejme je ten prostriedok bezpecnejsi ako aspirin.
Napriek tomu mam k tomu samozrejme ako ku vsetkemu novemu trochu averziu, ale snad za roky ju prekonam a ked to bude treba,lebo mi nic ine prirodne nezaberie, mam v zasobe aj tieto prostriedky
Pri dnesnej hladine genetickych manipulacii('vyskum")co robia na roznych mikroboch clovek musi mat obavy, ze sa nieco hrozne moze dostat von a ked nemame nieco na extra obranu, tak nas to do znacnej miery moze vyhubit. Takze je dostatocny dovod na extra antimikrobialne latky, ci ich zdravotnictvo schvali alebo nie.

llek

Trosku opatrne s tymi formulaciami. Nie kazdy zapal v nasom tele ma skutocne ochrannu funkciu. V pripade glomerulonefritidy je to proces, ktory nie je podmieneny priamo virusom ani bakteriou. je to zapalovy proces, ktory vedie k poskodeniu oblicky, preto ho treba potlacit. Pouzivaju sa lieky s imunosupresivnym ucinkom. Skoncit na dialyze preto, lebo si niekto povie, ze glomerulonefritida je uzitocny zapal, to je dost silne.
Weqeqw - napis svoj nazor, ale nevyjadruj sa k tomu mojmu.

weqeqw789

llek- Potlacit zapal? To je chujovina 1. stupna,jedine ak by bol zdraviu ohrozujuci napr. ztazene dychanie apod. zapal je prirodzeny obranny mechanizmus tela proti bakteriam, parazitom, virus, pliesnam atd. co je to za somarina, potlacit obranu tela, aby si parazity mohli do tvojho tela pekne vkrocit, parazitovat a mat problemy do konca zivota, ked prestane zapal to moze znamenat 2 veci, telo zlikvidovalo votrelca alebo votrelec sa zaparazitoval do tvojho tela a oblbol obranny mechanizmus aby sa mu nic nestalo a znova vypukne ak telo najde votrelca a zacne utocit...radil by som ti ist na vysetrenie obliciek, na zistovanie ci nemas nejake virusy, bakterie, parazity napr. Škrkavku, Escherichia coli,Proteus, Klebsiella, Enterokok apod. potom lekar by ti mal dat lieky na zlikvidovanie tychto povodcov problemov alebo mozes zostat v teple, pit caje na oblicky, zrat vela melonov, hrozna a pit pit pit, podporit imunitny system vitaminom C apod. Vela stastia, hlavne si zachran tie oblicky.

llek

Glomerulonefritida je neinfekcne zapalove ochorenie oblicky. Punkcia oblicky je velmi dolezite vysetrenie, pretoze umozni histologicky potvrdit alebo vylucit tuto diagnozu. Su viacere typy glomerulonefritid a tiez rozne stupne poskodenia funkcie oblicky v dosledku tohoto ochorenia. Principom liecby je potlacenie zapaloveho procesu. Su niektore typy glomerulonefritid, ktore maju vcelku dobru prognozu, su ale niektore typy, ktore mozu viest k zlyhaniu obliciek az s potrebou hemodialyzy, vtedy sa pacient zaradi aj na listinu cakatelov na transplantaciu oblicky. je to ochorenie, ktore patri do ruk nefrologa a neoplati sa to podcenit.