Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

schudnem pri takomto stravovani?

Príspevok v téme: schudnem pri takomto stravovani?
juliamilua

zaujima ma toto: mam novu pracu - sedave zamestnanie 8h denne, minimalny pohyb. doma som jedavala jedno cez druhe, teraz v praci jedavam pravidelne, takze asi takto:

R: rozok so salamou, syrom

D: ovocie

O: nic teple, nakolko tu nie je kde jedlo zohriat, takze bud 2 rozky celozrnne s nejakym salatom, alebo zeleninovy salat....

O: jablko, alebo jogurt, alebo instantna polievka

V: co bolo navarene. nic nizkotucne. klasicke obedy od mamicky:)

kostička

To , že ješ pravidelne to je fajn,ale je to veľa kcal,Ty potrebuješ zdravú stravu
a dobrý pitný režim.Popoludní nie ovocie,
ale zeleninu,pretože ovocie obsahuje zlozité cukry a tie už ťažko spáliš do večera.
Zavolaj 0907 784 064 poradím.

sasena25

takýmto štýlom určite neschudneš, si myslím, toho pečiva máš dosť, skôr by som sa bála priberania+to sedavé zamestnanie a večera ako najkalorickejšie jedlo mi tiež nepríde rozumné...ostatným v práci nevadí,že nemáte mikrovlnku?že by ste sa zložili na ňu?

smii

taliani takto jedia bezne, ze syta, varena vecera, my slovaci skor jeme teple obedy... skus zainvestovat do mikrovlnky v praci a nosit si obedy...

Zial, pokial sa nebudes hybat, je len mala pravdepodobnost, ze by si schudla, pretoze pohyb je pri chudnuti polovica uspechu

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

schudnem pri takomto stravovani? - Fórum - ZDRAVIE.sk