Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to ok?

Príspevok v téme: Je to ok?
regyna

red pár týždňami som sa prihlásila na rýchlokurz z ang. Z lektora sa ukázal fajn človek, dalo by sa povedať - "moja krvná skupina" = rovnaký zmysel pre humor, podobné zmýšľanie v niektorých veciach....jednoducho človek, s ktorým sa máte o čom rozprávať, aj keď máte blbú náladu a nechce sa vám ani ústa otvoriť......V tom kurze nás bolo viac, ale my dvaja sme približne v rovnakom veku, ostatní boli nižšie ročníky. Náš kontakt bol čisto len počas výučby, len raz sme sa cestou domov zastavili na kávu.
Po čase sa mi začalo zdať, že sa mu asi páčim ako žena, ale nijak som to neriešila, nabavili sme sa o tom. Ja som teraz single, čiže z mojej strany aj keby sa to vyvinulo nejak viac, by to bolo ok........ale v jednom rozhovore sa preriekol a povedal, niečo z čoho som pochopila, že on niekoho má. To pre mňa znamenalo okamžitú spiatočku týmto smerom a z mojej strany som to "naladila" na čisto kamarátsky vzťah.
Po skončení kurzu mi napísal mail, že by sa rád so mnou stretával aj naďalej, že sa mu páčim a je mu so mnou fajn atď.....
Odpísala som mu, že veď má predsa priateľku....a on, že či mi to vadí....povedala som, že áno a ak čaká odo mňa niečo viac, tak bohužiaľ sa nedočká, lebo ja vzťahy nerozbíjam a podvádzať niekoho sa mi hnusí......že z mojej strany to ostane naďalej len pri tej občasnej káve a pri rozhovore, ako to bolo doteraz.

Myslíte, že to bolo správne?
Čo by ste robili vy? Úplne prerušili kontakt?

Ja viem, na 100%, že z mojej strany to bude len kamarátstvo.....nikomu nechcem rozbíjať vzťah....sem-tam nejaká káva predsa nemôže nikoho zo zainteresovaných poškodiť...alebo rozmýšľam zle?

smajlinkkka

no predstav si ze s nim chodis ty, a tebe to urobi so ziackou..fuj..urobila si dobre a ani na tu kavu by som nesla...

regyna

TA3 - Ďakujem...aj ja dúfam, že raz snáď niekoho stretnem....a aj tebe prajem, aby si zažila ešte kopec pekných vecí...

A toto mám už v sebe vyriešené - ako muž u mňa nemá šancu....ale ako o kamaráta by som o neho nerada prišla, lebo...pravdupovediac nie som človek, ktorý má kamarátov "na rozdávanie", čiže každý "kus" je pre mňa vzácny :-), o to viac, keď si tak dobre rozumieme.
Myslím, že som mu to jasne vysvetlila, ako to vidím ja a je na ňom, čo urobí.

A máš zrejme pravdu v tom, že to nemusí byť s jeho vzťahom tak, ako to vyzerá na prvý pohľad, ale....akosi to už niečim dosť pokazil, aby som o ňom v tomto smere neuvažovala.

ta3

Regyna,
javis sa ako skvele dievca, velmi Ti fandim, plne vo vsetkom s Tebou suhlasim a preto Ti drzim palce
tento lektor asi fakt za to nestoji, ale nezavazne stretnutie na kavu by som nerusila, posediet a pohovorit si pri kave, na tom nie je nic zle, lebo mozne je aj to, ze sa nevhodne vyjadril a ze nie je taky, ako sa vsetkym teraz javi, pri rozhovoroch pri kave mas sancu sa o nom a jeho vztahu dozvediet viac
nechcem v Tebe zasievat nejake pochybnosti, to naozaj nie, ale co sa vztahov tyka, ja som sa cely zivot tiez striktne riadila vlastnymi moralnymi zasadami, no aj tak som sa nikam nedopracovala, mam za sebou dve velmi zle manzelstva, Tebe drzim palce, aby si stretla toho spravneho a bola stastna

regyna

IVANA - ďakujem :-)

...strašne ma sklamal tým ,ako sa k nej správa ( aj keď ju nepoznám a ani ostatné detaily okolo ich vzťahu)....je to zvláštne... v dnešnom svete akoby sa už nenosila vernosť, dôvera, úprimnosť ...

ivana45

regyna, rozumiem ti. Vidim to rovnako. Bola by to strata casu a znizila by si si sance dat sa dokopy s niekym lepsim.
Velmi ti drzim palce.

regyna

IVANA - veď ja to nechcem, ani neberiem.....nehovorím, že mi je samej dobre, hoci som sama už dlhšie, ale nechcem byť "druhá" a rozhodnem nechcem stavať svoju spokojnosť na nešťastí niekoho iného......čo chcem je skutočný vzťah, tento by taký nebol,nebol by to ani vzťah, .... takže teraz si určujem "podmienky" ja a on buď nech berie, alebo nech nechá tak, hm? :-)

ivana45

regyna, pekne si to opisala.
Myslim, ze z mojich dvoch moznosti plati ta druha.
Ze ti povedal "mam priatelku" = rad by som sa s tebou pomiloval, ale nepocitaj s chodenim.
Je na tebe, ci ti prave toto vyhovuje. Ja by som to nebrala.

regyna

IVANA - kurz sa skončil, preto sa to tak nejak "pohlo" dopredu, ....lebo už sme nemali dôvod sa stretávať, tak navrhol tie stretnutia.....
...a aký majú medzi sebou vzťah, vôbec netuším,....spomínal niečo o prerábaní bytu...zrejme spoločného, nepýtala som sa na detaily....a vlastne aj keby ten vzťah bol na spadnutie, že by ju kvôli mne nechal alebo niečo také, dostatočne sa mi znepáčil ( ako muž-partner) už len tým, že sa spýtal, či mi vadí, že má priateľku....takže u mňa nehrozí nejaké namotávanie či zaľubovanie sa...beriem ho čisto ako kamaráta-známeho, s ktorým sa mi dobre rozpráva, lebo je rozhľadený, pozná kopec ľudí atď....

....ja som mu jasne povedala, v akom štádiu to chcem nechať a ak bude skúšať niečo viac, automaticky preruším veškerý kontakt....

LULU - máš pravdu, som rada, že som sa do toho viac nezamotala...

SHAULA - áno, presne to bolo to, čo ma na tom najviac sklamalo - čiže automaticky predpokladám, že nie som prvá ani posledná :-D

MBMB

Regyna - lepšie si to urobiť ani nepohla. On má priatelku a chce preťahovať aj teba. Nedaj sa a nepodlahni mu ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to ok? - Fórum - ZDRAVIE.sk