Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vichy normaderm

Minnieeeeee

Ja som používala normaderm denný hydratačný kvoli rozšíreným pórom....trochu to pomohlo,ale len trochu..nejake väčšie zlepšenie som nezbadala.

Slniecko123

ja pouzivam normaderm denny krem, a musim povedat len jedno, vyskusala som rozne znacky kremov na problematicku plet, ale normaderm je jediny, po ktorom bolo vidiet rozdiel. Plet mam hladku, bez vyrazok, neleskne sa a je vhodny ako podklad pod make up. jedno minus je to, ze po dlhsiom pouzivani sa plet trochu vysusuje, ale u mna urcite boduje.

lenkaa123456

pouzivala som to tonikum, ale nemozem povedat zeby mi to nejako vyrazne zlepsilo pory, ale vyskusaj, nitje to zla kozmetika

karkulkaa

nechcem zakladať novú tému, keďže aj toto sa týka Vichy Normaderm. Má niekto skúsenosť s týmto výrobkom-NORMADERM Čistiace adstringentné tonikum? Mám rozšírené póry a rada by som sa ich aspoň trochu zbavila.

whyNot

Matka...to vyzera na alergicku reakciu. A urcite mas v pleti zapal. Ja by som urcite zmenila kozmetiku /moze to byt aj z make upu, dekorativnej kozmetiky, sprchovacigech gelov ktore pouzivas a mozu obsahovat jednu zo zloziek na ktoru si alergicka, napr. bezne pridavane latky ako ropne derivaty, parabeny, PEG, silikony, konzervacne latky, atd. Skus vyhladat prirodnu kozmetiku s certifikaciou, napr. Lavera, Weleda, Annemarie Borlind. Kamoska sa tiez vyhodila z normadermu este viac, zacala uzivat dermakozmetiku Dado Sens a zapal sa jej stiahol a plet o dost zlepsila.

Matka872

ja mam 23 rokov,a tie zapalene vyrazky sa mi robia iba na liciach,mam dlhodobe flacky,ktore rokmi miznu.Ale co z toho ked stale sa mi nieco objavi.A teraz k tomu VICHY NORMADERM.Kupila som si od vichy 4 vyrobky.Tu najnovsiu novinku,lokalku,nocny krem,a gel proti tvorbe.Pouzivam to pravidelne uz mesiac.Vysledky mali dojst po tyzdni,dvoch,lenze ja ziadne nevidim.Pred pouzivanim tychto kremov sa mi vedela jedna vydut aj to pred menstruaciou.Teraz ked to pouzivam,tak sa mi na jednom aj druhom lici vyhodili po dve,a pri nose sa mi zda ze ci to nemoze byt nejaka alerg.reakcia,mi trosku v rozmere malej gulky koza scervenela,ale objavi sa iba ked sa poskrabem pri nose,alebo rano pri umyvani,potom to zmizne.Tak ma to silno trapi.Nerozumiem tomu,moj otec ani mama nic take nemali,a ja so svojou 19-rocnou sestrou to mame.Ja som mala uplne hladucku,cistucku tvar do 17-stky,no potom akoby zatalo,uz som si koli tym liciam tolko pochodila po doktoroch.Kozne,potom na krv ci nemam nieco v krvi,na gastrologiu,ci nemam bacila v bruchu,vsetko som mala ciste vysledky v poriadku.Mna to tak strasne trapi,preco prave ja,uz som z toho tak psychicky zdeptana,ze ked vidim nejaku dievku co ma ukazkovu tvar tak sa ma zmocni depresia,plac.Aaaach boze,kedy to sa uz skonci!!! :-(

Daniel4357

ano.... urcite...hoci mam len 15 rokov... ked som mal asi 12 rokov zacalo sa mi po licach robit zapalove akne...a hoci to uz preslo ostali mi po nom take ako keby cervene skvrnky po licach.... po akne mi taketo stopy ostali aj na nose a cele...ja som myslel ze sa jedna o jazvicky po akne.... ale kedze som mal na tvari este stale male nedokonalosti....vyskusal som Normaderm Krem a cistiacu vodu Normaderm.. ..... od zaciatku pouzivania mi asi v priebehu dvoch tyzdnov zmyzlo z lic akne... v tretom tyzdni cierne bodky z nosa ktore sa mi zacali same zlupavat ked som si utieral nos trochu drsnejsim uterakom... a priblizne v stvrtom tyzdni pouzivania mi zmizli jemne vrasky z cela a zacervenania po akne (myslim ze je to to o com hovoris aj ty ) ktore som mal na licach ,nose a cele.... takze Normaderm mozem maximalne odporucat.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vichy normaderm - Fórum - ZDRAVIE.sk