Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

mimiaa

Marila - v zdraví bol nejaký článok? A bolo to dávno? som si ani nevšimla? A čo si sa vlastne dozvedela, ak môžem vedieť?

smolnusa

dejana - tak super. takyto den byva len raz za rok alebo ich byva viacej behom roka. ja som sa spamatala neskoro, ze vobec nejaka takato akcia aj je

Marila

Mimiaa na vrásky má vplyv veľmi veľa vecí. Taktiež ich mám a pátrala som po tom, čo by mi mohlo pomôcť. O tejto značke kozmetiky som čítala prvýkrát v časopise Zdravie, pred nejakým časom a poviem ti, že vtedy sa niečo vo mne zlomilo a začala som viac pátrať po tom, prečo tie vrásky a ako to celé riešiť. :)

dejana

Smolnusa - keby som nebadala, tak si asi nedonesiem domov plnú tašku kozmetiky, nie? :D Obsahuje také zložky ako je harmanček, šalvia, aloe vera, panthenol, kyselina salicilová a mnoho ďalších prospešných zložiek.
Čo všetko v tej taštičke? Od ANNEMARIE BÖRLIND z rady PURIFYING CARE čistiaci gél, pleťový toner, krém a taktiež aj masku, čiže všetko, čo moja pleť potrebuje :)

lavila

Ja by som zas potrebovala plet troska povzbudit, rozjasnit alebo no neviem ako to povedat. Len sa mi zda taka bez zivota

smolnusa

@mimiaa a nebudu to teda len vrasky zo stresu? myslis, ze ti na ne kozmetika pomoze? mozno by som sa radsej neskusala az tak moc stresovat

mimiaa

Ja nejak akné ani nemám, skôr ma začínajú trápiť vrásky. A to by som bola povedala, že mám na ne ešte čas. Neviem či to je prácou alebo stresom, no vôbec sa mi to nepáči. Vedeli by ste mi poradiť niečo aj na ne?

smolnusa

dejana som rada, ze si sa mi ozvala. aj si teda badala zlepsenie? mna to hrozne trapi a bola by som rada, ak by mi nieco pomohlo. a co prosim ta obsahuje ta rada, ktoru spominas

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.