Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

ibissa

Vyskusali ste aj ten ceramidovy sampon?
pomaha na velmi znicene vlasy (lamave, a rozstiepene konceky) ? rozmyslam ci si ho mam kupit a je dost drahy tak dufam ze pomaha.. a je lepsie kupit sampon alebo kondicioner?

..

Viete mi poradiť niečo na veľmi suchú pleť aj kožu ? Mám 32 rokov. Potrebujem nejaky dobry krem. Diki moc za rady.

danielaaa

tak neviem ci ti posle zo vsetkeho ale tak mne poslala toho dost, este aj sampon aj nejake mlieko anticelulitidove

monča25

Erika,ja som začala používať na odporučanie mojej kozmetičky, ku ktorej chodím do salónu práve túto kozmetiku. Už dlho som chcela som vyskúšať nejakú novú kozmetiku a je super, že je k tomu ešte prírodná, zatiaľ mi sadla.
Inak je ťažko povedať, čo obsahujú, neviem čo máš na mysli, lebo čo viem, každá séria ma iné zloženie.Jedno však viem, že neobsahujú látky,ktoré certifikovaná kozmetika nesmie obsahovať.Žiadne dráždivé látky, parabény,parfémy, silikóny, emulgátory atd atd....Ved skús si pozriet zloženie produktov na ich stránke. Keď vieš, čo ti presne robí zle, tak vieš si podľa zloženia nájsť vhodný krém alebo výrobok ajpre seba.Ja som v zloženiach kozmetických výrobkov opatrná, pretože sa často vyhádžem, ale zatiaľ táto značka zaberá...nechcem zakríknuť:-)))

mon6321

to jasne, napisala som im problem s pletou a poslala mi vzorky tej rady kt. je pre mna najvhodnejsia, ale make-up, sampom,tel. mlieko a pod.. s tym nemam problem len to chcem vyskusat a neviem ako ci mi posle ked jej napises ze chcem zo vsetkeho vzorku a ci sa to vobec da..

mon6321

daniela a co si jej napisala ze chces vzorky zo vsetkeho? lebo ja by som chcela vyskusat viac veci mozno vsetko co sa da :DD ale neviem ako jej to mam napisat.. ?

erika23

Prosím viete mi napisat, čo obsahujú krémy, mlieko, lebo mám veľmi citlivú pokožku. Ďakujem veľmi pekne za ochotu.

danielaaa

ja som napisala maila tej pani, co tam pracuje, poslala mi kopec vzoriek, kremov, sprchacov , emulzii, tonika, mlieka, masky a dokonca aj make- up a ruze s takym malym stetcekom :DD