Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

kayla555

zdravim, mam problem s mastnou aknoznou pletou na stranke assay.sk som pisala ze ci by mi neposlali vzorky -stale nic :( kde si to vy objednavate? a ak sa budem rozhodovat nejaku tu radu na problematicku plet aky je rozdiel medzi radou AnB-Purifying Care a Dadosens Purderm ? ktore je lepsie?

skip

Sississi: nemam bohuzial z LL nic, iba vzorky, ocny krem, je prijemny, cinky ale neviem posudit, musela by som pozivat dlhsie, ja mam sice tiez po 30-ke , ale zmiesanu plet, tak si mozno budem objednavat skor combination sadu. momentalne mam od Dado Sense- z radu Probalance taky krem na citlivu plet, resp. je to krem vhodny na taketo zimne obdobie, ked je plet podrazdena od mrazu, alebo sucheho vzduchu, mne robi velmi dobre, na jar a v lete skusim potom ten na zmiesanu plet. inak, puder v pohode, pekne vonia, aj make-up je fajn, i ked som myslela, ze bude trochu lepsie kryt, je skor taky lahsi,takze teraz v zime si ho davam v trocha hrubsej vrstve a vyzera to aj tak prirodzene. a este mam peelingovu masku cistiacu, ta je velmi dobra, uplne hladka plet po nej. som inak rada, ze sa ti paci ceramidovy sampon, mne sa uz mina, urcite si objednam dalsi.

gabster

Pre Sississi,
ja mam celu sadu LL aj s ocnym kremom a som max spokojna. Na zrelu plet maju velmi dobre kremy, co pouziva moja mamka, System absolute a z dermakozmetiky DADOSENS radu Regeneration E. Velmi si pochvaluje hlavne ocny krem Regeneration E. Mala totiz dost problemy s pokozkou okoli oci, od odlicovaca, cez spiraly a tiene az po kremy, nemohla hocico a casto len masticky na predpis od lekara. Teraz ma uz konecne pokoj od navstev u lekara :-)
Dik za typ na ceramidovy sampon a makeup najblizsie skusim.

Sississi

Caute baby. Tak konecne mozem pridat aj ja moje skusenosti. Cakala som kym mi vsetko pride, kym to vyskusam a ako mi to bude vyhovovat.
'Skip' - dakujem za super rady. Objednala som si ten ceramidovy sampon, mala si pravdu je supis, fajne hydratuje a mam leskle vlasy. Co som si dokonca vsimla, ze mi menej vypadavaju vlasy. Ja mam taky isty problem, ze pri korienkoch sa mi mastia a konceky som mala suche. Takze spokojnost. So samponom som si objednala aj vanilkovy sprchac. konecne nemam pocit ze mam suchu pokozku a nezareagovala zacervenanim.
Ked som uvidela dekorativku, tak som neodolala :-) objednala som si make up Honey (cakala som ze bude tmavsi, ale nevadi, aspon nemam masku), puder a zlaty ocny tien. make up sa fajne vstrebe, nemam pocit ze mam nieco na ksichte, a nelesknem sa. puder je tiez taky ako keby lahky (najlepsia pochvala je ked mi ludia odkedy to pouzivam hovoria ze mam super plet a priatel hovori ze vyzeram ako popoluska, ze mam tvar ako vyretusovanu) takze s tym som najviac spokojna. Zlate ocne tiene su pekne s jemnou perletou, a co som bola dost prekvapena, tak vydrzia fakt cely den a nerobia sa mi konecne ciarky na vieckach.
Baby + 'skip' - ty si si objednala nieco z tej serie LL? Lebo po tom poskulujem, ale aj po spevnujucom fluid co tam maju. Neviem co kupit na zrelu plet. Hm? Baby nemate niektora skusenosti s nejakym produktom proti vraskam tak okolo 30-tky? Alebo nieco spevnujuce, vyrovnavajuce? Diky moc, tesim sa na vase prispevky a nazory

gabster

Co sa tyka farieb odtienov dekorativky mam skusenost, ze zmeny oproti skutocnej farbe su kvôli obrazovke. Nie kazdy monitor ukaze jednu a tu istu farbu uplne rovnako :-(

gabster

Ahojte, pouzivam par mesiacov radu LL a som zatial maximalne spokojna, ten gel z orosenych kvetoch je skvely. Na aktualne zimne pocasie pouzivam DadoSens radu Probalance, kedze v zime mam pokozku vyrazne citlivejsiu a zmeny zima teplo mi zvyknu robit dost problemy.
Viete mi niektora poradit,kde v Bratislave si mozem kupit tuto kozmetiku? Objednavam si z internetu, no potrebujem nieco velmi surne dokupit. Dakujem vopred za rady.

baculka13

Ahoj Viki 987,
vyskúšaj tiež kozmetiku z Dado Sens, alebo šminky, majú aj dekoratívnu kozmetiku.
Ja by som sa aj poradila čo by som mala vyskúšať na pleť. Zavolaj im, alebo napíš na ich emailovú stránku, tá riaditeľka ti rada poradí. Počula som, že je veľmi príjemná.

baculka13

Ahojte, ja som niekoľko rokov mala problém s pokožkou na celom tele. Stále po krémoch som reagovala začervenaním a až pálivým zápalom. Chodila som na rôzne vyšetrenia aj so žalúdkom na helikobakter, no nič mi nezistili, iba že mám precitlivenú pokožku a musím si starostlivo vyberať krémy, čo som už rezignovala. Minule som v lekárni zobrala vzorky z tejto kozmetiky a testovala som sa. Chválabohu nezareagovala som, hurá ,žiadna alergia! Kúpila som si šampón, telové mlieko a aj krém pre moju zrelšiu pleť a zatiaľ dobré som spokojná. Dcéra zobrala pre 10 mes. dcérku kozmetiku z Dado Sens a tiež si pochvaľuje. Malú kúpe a aj natiera. Je to príjemná kozmetika. Teším sa, že som ju objavila a dúfam, že mi bude naďalej robiť iba radosť a budem vidieť jej pozitívne účinky.

skip

ja som si to prave objednala , tiez Beige, mne nebude vadit, ze je trocha bledsi, na zimu mi to vyhovuje, objednala som si este aj puder, ceruzku na obocie a taky krem na zimu, co bol v akcii. tak sa uz tesim:-))

adulka11

tak sa hlásim opäť po dlhšej dobe. Čo sa týka make up Beige čakala som trošičku tmavší odtieň, ale je super ! mam taku hladku pleť a pekne prirodzene vyzera pleť a tak zdravo:-) a konečne sa nelesknem po 2 hodinách :-))))ceruzku mám hnedú, má v sebe jemnulinkú perleť, ľahko sa s ňou tvaruje obočie. A mám aj ten LL gél z kvetov, tiež super, no ja tiež všetko chcem :-))