Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

Tristana

Dakujem za vase rady.Vyskusala som tie vzorky co mi poslali,a potom som si objednala celu seriu na citlivu plet. musim poklopat ze zatial mi to velmi dobre robi, i ked to pouzivam iba 3.den. Uvidime neskor,ale konecne nemam taku citlivu,flakatu a svrbivu plet. Neviem ci je to iba moj subjektivny pocit, ale zda sa mi ze mi zmizlo aj par vyrazok,takze super.
Este som sa vas chcela prosim opytat.Nosim kontaktne sosovky a dost mam citlive oci a neznesiem len tak hocico a dost reagujem alebo sa musim po praci hned odlicit.Nemate niektora skusenosti so spiralou, tienami alebo ceruzkou na oci od annemarie,ze ake su???

petra433

Volá sa to Dado SEns Ectoin fluid, ale je to určené na zrelšiu pleť, ja mám 29 rokov,tak mi to doporučili, pleť sa pekne vyhladí a obsahuje aj UV-A a UV-B faktor čo je na leto veľmi dôležité pri akné. Taktiež ak používaš make up, tak len prírodný!

Peter_78

ahojte,
ja som mal dlhodobo problem s extremne presusenou pokozkou. Hocico som si dal, zhorsilo sa to. Potom som sa nahodou dostal k stranke assay.sk a nasiel som tam radu na moj problem. Na vzorku som nereagoval, Objednal som 3 produkty Extroderm a konecne sa mi plet zlepsila aj ked trvalo dlhsie kym sa to vylepsilo, ale vraj je to normalne pri prirodnej kozmetike.

petra433

Tak mne sa najprv pleť potom dosť zhoršila, keď som začala užívať to Dado Sens, bola som nešťastná,chcela som prestať, ale napísala som tej pani a ona mi poradila,že určite nemám prestať,že je to normálne ak sa začne používať prírodná kozmetika, pleť sa začne prečisťovať od vnútorného zápalu, chémii a pod. Rozpísala mi presne ako to funguje, tak som si potom doobjednala všetko z tej série, aj tú špongiu(fantastická vec), lebo som mala len čistiace mlieko a účinný krém a výsledok sa dostavil aj keď neskôr. Teraz nemám žiadne akné, kombinovala som to potom aj s tym Ectoinom, ktorý mi zredukoval jazvičky. Základom je byť trpezlivý, treba si uvedomiť koľko rokov trpíte akné a aby sa dala pleť dokopy nebude na to stačiť ani mesiac, ani dva, ani tri. Po pol roku môžem teraz povedať, že mám pleť úplne zdravú, ale procesom liečenia som prešla pomaly ale isto.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk