Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

lalinka12

marila len niekedy toto nie je len o problémoch ale aj o mnohých iných veciach ja keď som toto riešila tak som si sama netrúfla ani len na to aby som si nejaký krém vybrala pretože už som narobila mojej pleti dosť problémov a ďalej ich už nechcem opakovať ;)

diia

marila sak asi podla toho ake mas problemy s pletou, tak podla toho si vyberaj kozmetiku nie? to je podla mna ten hlavny faktor, ktorym sa treba riadit, inak si nevyberies tu spravnu si myslim, treba si ujasnit kde je problem a potom podla toho :)

Marila

Neviem, kde ona o nej čítala, ale ja som sa dočítala o ANNEMARIE BÖRLIND v zdraví, po dlhom čase som si ho kúpila a narazila som tam tiež na túto kozmetiku. Už som si ju aj hľadala, že čo vlastne všetko majú, len je tam toho toľko, že netuším ako si vybrať niečo pre mňa..

adellline

..pouzivam ju uz dlhsie..avsak presne neviem kolko to uz je..dostala som sa k nej cez moju kozmeticku..ku ktorej pravidelne chodim a myslim..ze som urobila dobre ze som sla do toho ze ju aspon vyskusam..aj ked je velmi podstatne si vybrat z tejto znacky presne to co plet potrebuje..v akom casopise si sa o nej docitala?..

niina

Hola..Pouzivate niektora tuto kozmetiku uz dlhsiu dobu?..Rada by som vedela ci po jej pouzivani ste spozorovali nejake zmeny k lepsiemu na pleti..Docitala som sa o nej v casopise pred par dnami, mozno uz aj tyzden je to..A rada by som ohladne tejto znacky vedela nieco viac..Kozmetiku striedam pomerne casto a neviem najst nic take pri com by som zostala, co by mojej pleti vyhovovalo.. :(

simka111

ma niekto nejake nove skusenosti s kozmetikou Dado sens pur derm ????,,
neviem sa rozhodnut medzi La roche a Dado sens...

simka111

skúšam teraz vzorky kozmetiky Dado sens už asi treti den, plet sa mi začína dosť zhoršovat,neviem či mam počkať, alebo prestať používať,,, ide leto, rada by som vyzerala k svetu.. viem, že táto kozmetika je prírodna a že zhoršenie pleti je len príznakom toho, že sa čistí, ale dúfam že nie dlho, keby som ju objavila niekedy začiatko roka tak v pohode, do leta by to možno bolo fajn, ale teraz neviem.... :(

kayla5

a este by som sa chcela opytat tych co uz vyskusali ceramidovy sampon , ze v com sa im zlepsili vlasy, lebo ja rozdiel medzi tych a obycajnym lacnym zihlavovym zatial nevidim.. dik

horatio

no podla mna ten make-up je taky lahsi, takze az tak velmi nekryje, co by mi ale az tak nevadilo, avsak ani dlhodobo nezmatni plet (ja mam t-zonu mastnu), takze ho dopouzivam a budem sa musiet poobzerat po lepsom, dufam, ze najdem nejaky prirodny. kremy ale maju super.

kayla5

muc , neviem ci narazas na mna pretoze viac krat som tu pisala a nie vzdy z toho isteho nicku lebo nie vzdy sa mi chcelo pozerat aky som mala predtym,a neviem presne povedat ci tu chodia predajcovia tejto znacky tiez komentovat, ale podla mne by potom pisali v mene AnB ..btw mohol by mi niekto odpovedat na ten makeup, nechcem si ho zbytocne kupovat, dost to stoji a ked mi to nebude nic kryt tak zbytocne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.