Akupunktura

Natalia568

Ja som sa v akupunkturnom centre Jerikos liecila niekolko krat. Vzdy na nieco ine a zakazdym to zabralo. Rovnake skusenosti mali vsetci moji znami, ktorym som MUDr. Manasyan odporucila (okrem jednej priatelky, ktoru kvoli onkologickej chorobe nezobrala na liecenie). Napriek vsetkym pozitivnym ohlasom a vlastnym skusenostiam som neverila, ze mi dokaze pomoct aj s tym najpodstatnejsim problemom. Vyse 13 rokov sme sa neuspesne pokusali s manzelom o dieta, boli sme zufali, lebo sme vyskusali naozaj vsetko mozne. Raz, ked som lezala napichana ihlickami, zapocula som ako sa jedna mamicka prisla podakovat pani doktorke za synceka, ktoreho mu doniesla vo vajicku ukazat. Pani doktorka Manasyan pomohla aj mne. Uz rok a dva mesiace sa vdaka nej tesime z nasej milovanej Martinky.

blue fox

Ja som do tohto akup. centra sla na odporucenie znameho, ktory si nevedel vynachvalit sluzby Mudr. Manasyan..(pomohla mu s bolestami vychadzajucimi z krcnej chrbtice a postavila ho na nohy - podla jeho slov..) Mala som pred par rokmi problem s ramenom, nemohla som dvihat ruku a obstreky u ortopeda zabrali vzdy len na par dni..ved neriesil pricinu, len bolest. Objednala som sa, hned ma vzala nakolko ta bolest bola neprijemna, urobila vstupne vysetrenie kde na moje prekvapenie presne popisala vsetky (nielen ruku) moje zdravotne tazkosti, urobila mi rozvrh a chodila som kazdych par dni na sedenie..celkom ich bolo desat. Ruka sa lepsila, ale nebolo to este 100% ono, tak ma ku koncu napajala este na jeden pristroj, ktorym mi prudila do konkretneho bodu nejaka rezonancia, uplne mi to odblokovala a ja som bola stastna, 100% spat vo svojej kozi. Som spokojna a urcite odporucam!