Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako moziem najrychlejsie schudnut ????

VeraD

... prehodila som stravovanie na diabeticke, hoc nim nie som... a tam je podla jedalnicka siteho na mieru - treba si spocitat kcal... vid. stranka www.mte.cz ...denne asi 600g zeleniny surovej a 400 ovocia surove a jedlo, potraviny s nizkym GI - najst sa daju na inet... glykemicky index (od nich je aj pocit sytosti zaludka) ... zo zeleniny s chutou zjem hlavne uhorky - mnam a paradajky... neuveritelne chudnem - ale zdravo, pomaly ale isto a neohrozim si zdravie, lebo denne su tam vsetky potrebne zlozky, aj tuky, aj sacharidy... jem aj chlieb, pecivo, ryzu, zemiaky, cestoviny... ale vazim si mnozstvo!...- cvicim len tyzdenne Pilates raz hodinu ci skolu chrbta podobne... a od 9.4.2010 som do polroka schudla 13 kg!.. v pase mi zmizlo 16 cm i vo vsetkych partiach vratane tvare...... kazdy sa divi, aku mam plet - ze aky make up - ja, ze ziadny... vyrovnanie vrasok, stehien - celulitida prec a bez kremov atd... myslim, ze je to prave uhorka a ta zeleninka... a clovek nehladuje a ani nema chut nejako na sladke, co predtym mal... vynikajuci sposob... kto neveri, nech skusi!... po vsetkych dietach... dlhodobo neucinnych..toto ani nie je dieta, je to spica a da sa fungovat dlhodobo!...

mnm

ahoj
neskusala si dietu s javorovym sirupom a citronom? je to sice hlavne ocista ale rychlo sa pri tom schudne. Meju to v zdravych vyzivach a myslim ze to posielaju aj na dobierku cez www.neera.sk

mortisia

treba sa aj hybat,nie len jest tabletky a drzat diety!.ide o to,ze musis vynalozit viac energie ako ju prijmes!cize co z toho,ze za cely den zjes len 3rozky a polievku,ked tvoj pohyb spociva akurat v ceste na WC a spät.Sup do fitka,alebo si najdi na nete neaky cviciaci program,alebo sa zapis na zumbu,pripadne aerobik,namiesto elektricky pouzi svoje nohy a co ze je to cez pol mesta,chod si zabehat.Jednoducho sa hyb a poť.kila pojdu dole.urcite!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako moziem najrychlejsie schudnut ???? - Fórum - ZDRAVIE.sk