Neustála nádcha - pomoc

Príspevok v téme: Neustála nádcha - pomoc
blond86

Prosím vás, už asi mesiac mám stále nádchu. Tak týždeň som mala úplne silnú, kedy mi stále tiekol nos a potom to trošku prešlo, ale doteraz mám stále trikrát za deň upchatý nos a bez kvapiek sa nepohnem. Kamoška hovorí, že na kvapkách do nosa sa robí rýchlo závislosť, čo mám s tým teda robiť, s upchatým nosom som celá nervózna a inak odopchať nejde:(
Keď som vtedy bola chorá, tak som bola aj u lekára a dal mi Bioparox, či ako sa to volá, ten som si striekala predtým tiež ale týždeň.
Ocením všetky rady, ďakujem

prisa

mjanik, a nepochybne akupunkturou, ze? zabudol si to pridat, ale uz ani neni treba, lebo aj tak vsetci vedia, co mas na mysli. kedy ty vobec robis tu akupunkturu, ked si stale na internete? alebo snad nemas dost klientov? to by bolo zle, to by znamenalo, ze si slaby akupunkturista. skus sa zamestnat ako nadhanac klientov.

z...

v prvom rade prestan s tymi kvapkami! ta zavislost je naozaj svina a casom aj velmi bolestiva. s nimi bude len horsie. bola si na orl s tym ze ti ta nadcha ostala? na alergo ci nemas alergiu?