Mám sa niečoho obávat?

Príspevok v téme: Mám sa niečoho obávat?
LIANA81

Neviem ako to mám napísat a aj sa trocha hambím. Pri masturbácii som vela krát skúšala sa aj análne uspokojovat, až som narazila na problém. Stalo sa mi že som pri takomto uspokojovaní spozorovala slabší prímes krvy z konečníka a mám aj taký pocit že už neviem až tak silno stisnút konečník..mohla som si niečo poškodit??? Okrem toho som sa tu dočítala že na starobu sa môžem aj po....ked budem praktizovat análny sex.je to pravda?? Nechcem íst ku gynekologovy, prepadla by som sa od hamby..Prosím poradte mi, mám sa niečoho obávat???

janekMY33

keby si si poskodila svierac konecnika tak by si nedokazala udrzat stolicu a ta krv ano mohla si si poskodit nechtom take veci by si moc nemala robit pouzivaj kremi alebo gely

AdamKrt

Ked sa hras z vnutra so svojou vaginou, ci konecnikom, jedno z dolezitych pravidiel je ciste ruky a OSTRIHANE a ZATUPENE,OPILNIKOVANE NECHTY... Plus vhodne je aj nieco na lubrikaciu. Inak sa velmi lahko stane, ze si nieco poskriabes...

Ranky v konecniku Ti mozu vzniknut rozne. Napr. mozes mat hemeroidy, alebo kludne aj od silnejsieho drhnutia pri cisteni toaletnym papierom. Mozes skusi si kupil TeaTree olej, ktory ma dezifekcne ucinky a zlahka si to z vnutra vytriet. Par kvapiek na prst. Je vsak mozne, ze za par dni to mas zahojene, tak ci tak...

Ad stisk konecnika - je mozne, ze mas trochu opuchnuty analny zvierac a potom Ti to samozrejme tazsie ide. Je to sval a mozes si ho vytrenovat. Problem so zvieracom mozes mat, ak by bol prilis slaby. Naopak, trenovanim Ti mozes zosilniet. Vsetko co vsak robis musis robit jemne, s citom a rozumom...

xyxyz

teda naopak som to chcela napisat..a to je jedno, kazdopadne neviem co sa tolko bab boji gynekologa...normalny doktor ako kazdy iny

xyxyz

ten gynekologo toho uz videl..a predtav si aj baby strkajuce si prsty do zadku...ked sa bojis tak k nemu chod, ked sa nebojis nechod..inej pomoci niet..