Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strata citlivosti

Príspevok v téme: strata citlivosti
sarah*

Ahojte,
chcela by som sa s Vami poradit ohladom toho, ci mate niekto skusenost s necitlivostou pokozky. Zacalo mi to spodkom noh a oblastou zadku a postupne stale viac a viac nohy a teraz uz aj ruky, je to taky zvlastny pocit, nie trpnutie, ale ako keby som mala na rukach oblecene rukavice alebo ked sa dotykam holej nohy, ako keby som mala oblecene rifle. Mate niekto podobnu skusenost?

RNG

Lekari to nazyvaju periferalna neuropathia.
Zialbohu aj ja som jeden zo spolutrpitelov, ja to mam z cukrovky(DM2)
Moze to byt nasledok aj cinnosti virusov, aj zhorsenej cirkulacie krvi aj lymfy atd.
Adresoval som to vacsiny davkami vitaminov(2x500 mg benfothiaminu a 2x500 mg inositolu hexaniacinatu su to formy vitasminom CB-1 a B-3, ktore telo znesia v tychto davkach a forme)
Zialbohu, vela mi to osobne nepomohlo,sice sa postup zastavil, ale sa mi to neregenerovalo, ale mnohym to statisticky podla udajov z mojich lekarskych zdrojov pomohlo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strata citlivosti - Fórum - ZDRAVIE.sk