Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....

Príspevok v téme: Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....
DearAmerie

Prosím poradte mi som tak trošku v koncoch. Potrebovala by som vzťahu dodať taký iný rozmer, šmrnc ja neviem nejakú novú nôtu....chápete niečo oživiť, vniesť niečo nové a hlavne byť pre partnera atraktívnejšia. Vzhľad u mňa nie je problém ale keďže pre môjho partnera nie je fyzická krása všetko tak....Som úplne bez fantázie ani neviem kde nájsť nejakú radu.
Viem že veľká zmena by bola keby som nebola tak hašterivá ale viac sa usmievala atď....ale prosím aspon ma inšpirujte vašími zmenami ak ste nejaké niekedy urobili alebo nejaké vaše zvláštnosti....
Zaujímalo by ma čo by potešilo muža vo vzťahu...čo nové....píšte aj vy muži vyjadrite sa veľmi mi tým pomôžete, čo nové by ste prijali, alebo o čo ste sa pokúsili a vyšlo to či nevyšlo a reakciu partnera. Ďakujem....

AdamKrt

smajliQa:

chlap si vsimne kazdu babu... Ked sa uz za nejakou otoci, tak urcite nie preto, ze ci ma nove cizmy, taku bluzku, alebo onake gate... :) Neviem, ako Ti to povedat, ale podvedomie chlapa by rado videlo zenu nahu, takze je uplne jedno, co mas na sebe. Naviac, ak aj niekoho takto zaujmes, tak je to tak na pol sekundy.

lulu22

smajliqa, n vadí, ja som to tam vsunula :)

ok, kľudne, nech sa otočí.. ale môže sa stať, že tá hip-hopáčka môže zaujať viac :)) ak je to oblečenie upravené, čisté a vonave, kde je problém ? aj tak pôjde dole :D ako pisal AdamKrt, chlap to aj tak nevníma, čo máš oblečené, skôr čo máš pod oblečením :))

smajliQa

lulu22

ale.... kto hovori o malovani???
ja sa rada pekne malujem, a ked sa odmalujem, tiez to nie je zle si myslim, takze sa ma rano nikto nelaka....
skor mi ide o to oblecenie...
ja myslim ze kazdy chlap sa radsej otoci za sexy oblecenou babou ako za nejakou v nemodernych handrach.....alebo.... styl hip hop alebo nezavislaci a pod.

lulu22

AdamKrt, súhlasím s tebou! ja sa tiež čudujem kamoškám, čo každú chvíľu majú nové oblečenie,lebo "to je v mode"..ja si nekúpim nič, v čom sa necítim dobre a čo sa mi nepáči.. pripadá mi to zbytočne vyhodené peniaze. ja som asi chlap v tomto:D tiež šetrím radšej na iné veci, na jedlo, pohodu, cestovanie..ako riešiť účes a pod :D negiglám sa a chlapom sa to páči, aj kamoši mi povedia, že sa im páčia viacej prirodzené baby..aby sa ráno nezľakli, ked sa vedla nej zobudia :D
a tiež ak jajka písala, pak je z toho všetkého len další odpad...

lost

To mame z tych TV..

Tam je v reklame ze , ciutjem "TO MUSIS MAT!!!"

"NOVAAA LEPSIA xyz"

"DOKONALE blablabla"

cize ono je to stale dokonalejsie, stale novsie, stale lepsie, ale ako to je mozne? oni dokazu prelomit fyzikalne zakony, alebo co ?

a potom z tychto reklam ludstvo tak brutalne zlblne, ze vzdy musi mat nieco nove a kupovat nove a vyrovnavat sa inemu...

AdamKrt

smajliQa:

pozri, ked je to pekne a mate na to, chlapa to potesi. Ked mozete minat a vobec to nechyba, kopec penazi, ze neviete, kde ich skor davat, tak chlapovi, pokial to neni mamonarsky skrt, to bude jedno.

Lenze zober si, ze dnes je kriza, chlap zaraba ako moze. Potrebujes setrit na dochodok pre seba, pre deti, na byvanie, stravu, rozne poistky, zmluvy, auto atd atd. A teraz si zober, ze zacnes minat na seba. Ano, je to pekne, ale chlap Ta vnima peknu i bez toho, takze z jeho pohladu je to casto uplne zbytocne. Tiez, ked mam naladu, kupil som vselico pekne priatelke, ale take, CO ESTE NEMALA. Ale je rozdiel, ak si niekto kupuje napr. kazdy mesiac nove tricko, rifle, atd. a nevydrzi mu textil ani rok a DOBRE oblecenie vyhodi. To uz je MARNOTRATNOST... Pokial si na to sama vies zarobit a sama si to financujes a este ostava na chod domacnosti, tak prosim. Ale uplne bezne kazdeho chlapa napadne, ze aha - fuuuuha, ta vie ale minat. Myslis, ze je to v pohode ? To, ze si 1000x vymalovana je nic oproti tomu, ked - ak na to nemate - by si bola schopna len tak minat takto peniaze. To je, ako keby si ich hadzala rovno do kanala... Chlapi si casto ani nevsimnu, co ma zena oblecene. Mne je to napr. u priatelky uplne jedno. Kupil som jej vselico pekne, co sa mi naramne pacilo, ale vacsinou take, co nemala. Ona sa mi tiez chce pacit, ale ked vidim, ze kazdu chvilu kupuje a potom vyhadzuje dobre pekne oblecenie, lebo to neni uz kde davat... Mne je v podstate jedno, ci ma take rifle, taku bundicku. Hlavne nech jej neni zima, nech to ma pekne. A ci je to takove, ci makove je fuk. Dokonca, ani kadernicka, ktora z nej vytrieska peniaze jej neprida. Ci uz ma kratsie vlasy o par cm, alebo iny uces... Staci sa raz vyspat a uces je tatam... Skor potom cloveka napadaju myslienky, ze kde zeny davaju rozum a racionalny uvazovanie. Clovek len cita potom o rodinach, co maju uvery, nestihaju splacat a vychadzaju na bubon... Mam radsej strechu nad hlavou, klud a istotu, ze si nasporim na dostojnu starobu, alebo sa postaram o buduce deti, ako to, aka je dnes moda a ci su modne take cizmicky, svetrik, vesticka...

Muzi, okrem metrosexualov - modu nejak extra neriesia. No, nehovorim, este mozno niektori frikulini podla nejaky rychlokvaskovych radobyskupin..... :)

smajliQa

ahoj AdamKrt....takto som nad tym nikdy nepremyslala,,,,myslis ze sa toho boji??? toto ma nikdy nenapadlo.... ze by sa takejto veci bal..akoze...jaaa nie som nic viac nz ostatní, takto som to ani nemyslela,ani nechcela napisat,a dufam ze to tak ani nikto nepochopil...len vies..chcem sa mu pacit,,nerobim to len pre seba, ale hlavne pre neho.zalezi mi na nom, chcem aby bol stastny...
inak ta monacka princezna ma dost pobavila.mam usmev na perach..vdaka :))))