AZ po roku !

Príspevok v téme: AZ po roku !
lauraAz

Až vtedy ma chce priateľ predstavit svojej matke...
Až vtedy sa chce so mnou milovat -vraj aby to bolo nezabudnutelne (bude moj prvý)
V marci bude mat on 23 a ja 20. Vsetky kamosky co sa ma na to spytaju a ja im toto poviem tak sa im to zda STRASNE neskoro . Sme spolu 4 mesiace. Je to naozaj AZ tak neskoro ??
Priatel to odovodnil tým ze sme mladí a nemáme sa kam ponáhlať...

t333

AdamKrt,
suhlasim, ale nechapem preco to pnejako presne vymedzovat...
skor by to malo to byt o pocite nie o nejakom presnom datume a casovom limite. cize da sa pochopit to, ze niekto chce pockat ale stanovovat si, ze presne rok/dva atd. tak to nechapem...

taktotak

laura a otazka je teda aka, ked tebe to nevadi? Nikto ti nezaruci, ze ti ten vztah vydrzi, ani kebyze nesexujete aj 3roky a cakate. Aj ked u normalneho dospeleho muza, co sa nemusi obavat nechceneho tehotenstva atd, je dost zvlastne ze chce cakat 12 mesiacov, abyste potom neboli sklamani, ked sex tak glorifikujete.

AdamKrt

Neviem co tu streckujete. Ked dievcata cakaju na sex cca 1 ci aj 2 roky, tak je to v pohode ?

Co sa tyka predstavovania - napr. ja som rodicov priatelky videl az skoro po 2 rokoch, ona nasich podstatne skor.

Kazdy je nejaky a tomu chalanovi celkom rozumiem. Napr. ak nechce sexovat s kazdou, ale chce si byt isty, ze je to vazne, tak pocka ten rok. Ak to neni vazne, tak ked sa rozidu, nemusel zbytocne skusit dalsiu priatelku. Niektori ludia si vazia svoje telo a koho k nemu pustia... ;-)

xy:)

no tak si to mala napisat presne tak ako to je.. lebo to vyznelo tak, ze ti to prekaza, ze on chce cakat - to som vydedukovala z toho vykricnika a zrejme teda nie som jedina. ked obhajujes svoj vztah, priatela a ti to vyhovuje, tak potom naco sa pytas ostatych?

lauraAz

janab súhlasím s Tebou .. JE veľký romantik a páči sa mi že na mna netlačí nijakým sposobom .. Rozprávali sme sa o tomto uz asi 3 krát a on mi povedal, že neznamená ze ked sme spolu 4 mesiace ze treba mať hned sex.. Aj ked priznávam že obcas uz sme takí že... (hlavne po flasi vína;-) )Proste viem že to príde a že to bude s ním ...

janab

Možno ti pripraví nejaké prekvapko na ten výnimočný den..hoci si myslím, že ak sú dvaja spolu a milujú sa, tak to nezostáva dlho platonické, lebo vášen, alebo sex. potreba je veľmi silná.

Asi tvoj chlapec je veľký romantik..ak ti to neprekáže, tak sa neponáhlajte, dúfam len, že po roku neprídeš na to, že si v sexe nebudete rozumieť..aj to sa stáva...

..prekvapujúce je, že to navrhol chlapec, väčšinou chlapci sú nedočkaví, kedy sa môžu s priateľkou milovať..

lauraAz

Hmm vidím že ani tu som nebola pochopená až na Annu555...
To že sa s niekym nevyspím ked mam 15 ale nechavam si tu chvilu pre cloveka, ktoreho naozaj lubim , ktorý stoji za to ....
A myslim , ze nas vztah bude fungovat aj bez toho aby sa ma zajtra o mesiac alebo o 3 predstavil matke..
Priatel nie je extra krestan .. Pracuje a vidime sa tak raz ,dva krat za tyzden .
Slobodná... "na čo ma vlastne má"? Ty máš svojo priatela (ak nejakeho vobec mas ) len na to, aby si mala pravidelny sex?
Nepovedali sme si , ze to bude PRESNE na den az o rok ... Len jednoducho ze to bude ...Az neskor ...A o to mi je vzácnejsí . Pretoze to vsetko máme este len pred sebou , a nie ako niektorí co behom dvoch tyzdnov stihnu vsetko ... Pomaly aj rozchod! ...