Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolestivy chrbat

Príspevok v téme: Bolestivy chrbat
chudiatko1

Mam strasne bolesti v chrbte. Nie len stuhnutu siju, z ktorej ma az boli hlava, ale aj cela oblast okolo lopatiek. Vyse tyzdna ma z toho bolela hlava, dopovala som sa Ibalginom a kavou, lebo som myslela, ze okrem chrbta mam nizky tlak, ale vikend uz bol neznesitelny a brala som Dorsiflex a Aulin. Uvolnilo sa mi to, a bolest sa stala znesitelna. Dnes som si uz lieky nedala, a potom okr. toho ze sa krcim v praci za PC, ma to opat boli a mam pocit ztuhnutia. Neviem, ci mam ist na masaz alebo k lekarovi. Ak pojdem k lekarovi, je mozne, zeby mi dal odporucenie na masaze alebo nejake rehabilitacie alebo musim absolvovat k tomu este dalsie vysetrenia? Ak mi da len lieky nema to vyznam, lebo stale ich brat nemozem a bolest sa isto vrati, lebo jaj mam chrbat strasne tvrdy a na krku sa mi vytvara taky mensi hrb. Dakujem za rady.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolestivy chrbat - Fórum - ZDRAVIE.sk