Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

traviace problemy

RNG

Telo potrebuje dobre osidlene creva probiotikami, zivymi, nie vytazkom z niektorych z nich, ako je Hylak.
Na udrzanie spravnej probiotickej flory v crevach treba upravit aj ostatok travenia, tj kyseliny, enzymi a vlakniny.
Totiz bez toho sa probioticka flora degraduje(pokazi)za dost kratky cas a mas problem v crevach, nba co telo reaguje hnackami, aby vyhodilo rozne parazitne kultury

xyxyz

moze to byt aj celiakia...poznam par ludi, ktori zacali mat taketo problemy a potom im to diagnostikovali

alebo ozaj nejaka alergia na potraviny

joni_

ak to trva uz rok, tak to asi Hylak nespravi, bol si aj na odbornom vysetreni ci len u obvodaka? ja som mala dlhe roky taketo problemy, v podstate sa striedala hnacka so zapchou a bolesti v bruchu, casto hlavne rano, az mi nakoniec zistili alergiu na niektore potraviny, odkedy dodrziavam dietu tak je to podstatne lepsie. Ak to byva rano, tak to moze byt este aj psychika, nervozita pred pracou, skolou, aj podvedoma... najlepsie bude to poriadne vysetrit. Skusal si dlhodobo probiotika?

jgam

Mozes mat syndrom drazdiveho creva. Nie je to nic nebezpecne, ale ani prijemne. Pytaj sa na gastroenterologicke vysetrenie, kedze problemy pretrvavaju uz dlho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

traviace problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk