Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kariérny poradca BA, TT

lost

Ale myslim si ze pokial clovek sam nevie co ON SAM CHCE, tak ziadny psycholog nemoze povedat co chce..
jedine ze by mal telepaticke shcopnosti.. :)

lost

Myslim ze jeden by tam bol, sice neviem presne ako sa vola, ale napadne ma kym toto dopisem, aspon dufam..hmm.. raz je aj v BA, raz v TT, mozno sa premiestnuje, cize mozno je aj blizko teba.. ako sa len volal,...

jaj uz mam :P

"pocuvaj svojn instinkt"

ale nie to je z reklamy, len ma ot napadlo, skor som chcel povedat pocuvaj svoje srdce, nie je lepsi poradca ako vlastne srcde :)

poradcu mozes mat zadarmo a to tak ze si najdes "zoznam povolani" a pojdes jeden po jednom "paci sa mi to?" ano/nie.. nakoniec zostane len zopar.. a mas vybrate :)

vies co mne zistili v poslednom rocniku na gympli tie psychotesty?
sice nic konkretne - asi nechceli byt kruty ale psychologicka ze "ale vam sa asi najviac hodi manualna praca ze? mate radi ked mate jednu ulohu a nemusite riesit nic ine, opakovane cinnosti robit, ze?" .. cize vlastne len metaforicky povedala ze sa hodim "za pas"..

no mozno mala pravdu, a mozno nie :)

i ked podla mna je mozne zistit testom na co "sa hodime" avsak.. na to by mohla byt aj jedna otazka: "co chces robit, ak by si mohla robit hocico?" alebo neviem :) ..

bleee

Centrum poradensko-psychologickych sluzieb a prevencie. Tieto centra su v kazdom väcsom meste. Psychologovia chodia po 9. rocnikoch a zistuju, kto sa na co hodi. A potom to zistuju aj u gymnazistov. Ak to na tvojej skole nezistovali, tak tam zajdi sama. Je to bezplatne, len sa treba objednat. Zaujem je velky ;-)

AdamKrt

Mna by zaujimalo, na co je vobec taky karierny poradca ? Povedzme, ze ho oslovi personalna agentura, da mu baksis a on bude ludi posielat tam, kde ich podniky potrebuju a dostane za to proviziu. Zodpovednost ziadna...

Ked clovek dostuduje, uz sa situacie zmeni a je zase ina. Treba robit to, co cloveka bavi, alebo co ho dokaze uzivit.

livia001

dakujem,

ja som sla smozrejme hned na google a podobne, a aj som nasla ale tiez je dobre ak ma s tym niekto osobnu skusenost a poradil by mi na zaklade nej. myslim ze aj medzi kariernymi poradcami sa najdu dobry, lepsi a ti naj:-)))

sisa123

Neviem ako to funguje teraz, ale ja som kedysi davno robila taky profesny test u psychologicky. Poslali nás tam zo skoly. Skus sa informovat tam, alebo skus nieco vygooglit, snad nieco najdes.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kariérny poradca BA, TT - Fórum - ZDRAVIE.sk