Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si pisat s chalanom

XyF

Ahojte ľudia.... Už dlhšiu dobu sa mi páči jeden chalan a on už o tom vie... Občas mi napíše, ale poslednou dobou si moc nepíšeme ... Vždy keď mu chcem napísať neviem ako začať... Samozrejme vždy začnem ,, Ahoj " ale potom neviem, čo mám ďalej písať, keď to ,, Ako sa máš" je už strašne otrepané :/ .... Má niekto prosím nejaký "typ" na to ako by som mohla začať konverzáciu? Prosím... Za každú odpoveď budem veľmi vďačná

Patkatete

Ahojte! Pomožte mi!
Mamininá kamarátka má syna s ktorým chodí často na návštevy a ja sa sním chcem skamaratit ale skoro vôbec sa so mnou nerozprava tak ako mám začať ???
Rozmýšľam o tom že by som mu napísala niaky list a vypadal by asi niako takto:

Ahoj!
Čo keby sme boli kamoši ?
Dal by si mi tvoje číslo? Moje je .......... .
Paťka

Miska 1

Ahojte baby páči sa mi jeden chalan z našej školy chodíme spolu aj do triedy niekedy sa spolu rospravame je ku mne celkom milí ale keď ideme von ako trieda je iní ale keď som tam neni je zábavní neviem čo mám robiť a neviem čo mu mám napísať alebo tak prosím poraďte .

chalan™

To je jednoduché, páči sa ti? Je zadaný? Koľko máte rokov? Chodíte von? Je ti dobre v jeho blízkosti?

Ak ste v rozumnom veku (12+), tak sa ho spýtaj ako to cíti. Na takýto vzťah odpoveď na internetovom fóre nehľadaj. Keď tak ho zavolaj von, chodte sa prechádzať a potom po chvíli sa ho spýtaj, či sa mu páčiš. :)

Deniskaa555

Ahojte ...píšem si s jedným chalanom... Pišeme si zatial chviľu ale už mi napís ze sa mu pácim a taktoo... :) a poznáme sa už asi 1 aj pol roka...neviem ako to mám brať... :) a chce aj odpmňa objatie keď prideme do školy :) tak akoo ? :) pls

Bombonka

Ahojte, páči sa mi jeden chalan v škole ,píšem si s ním na facebooku veľmi dobre si rozumieme a vždy je ocom sa rozpravat. Je starší ročník takže ho vidim iba na prestávke . Nikdy sme sa spolu nerozpravali medzi 4očami . Takže ho poznám iba zo správ co mi napísal. Kazdú prestávku sedí na lavičke a rozpráva sa so svojimi sspoluziakmi. Ja s kamarátkami ho sledujeme a tak zisťujeme viac. Raz bola príležitost ze si knemu sadnem a budeme sa rozprávať ale veľmi sa hambim. Iba ked sa nečakane stretneme tak mu poviem ahoj on caw a rýchlo bezim prec .
PORADTE AKO SA MU MAM ZAPÁČIT ALEBO AKO SA ZBAVIŤ STRESU VELMI ONHO STOJÍM
Ďakujem.

nemamproblem

čaute baby ja take problemy nemam ako vravy kali už jebem na svet ktory je tak nakazeny pychou že premiena obyčajnych holubov na pavov

Jeejka

Ahoj. Spoznala som jedného chalana z vedlajšiej dediny a píšem si s ním.
Lajkuje my všetky fotky a prispevky že či ma ma rád a neviem o čom si mám s ním písať. Poradíš my? ďakujem :D

Súrne :D ABC

Ahoj potrebujem pomôcť píšem si s jedným chalanom a keď už mu napíšem ako sa máš / čo robíš a on odpovie tak potom ma už nič nenapadá :///

brumčo

Ahoj potrebujem pomoc!! Pisem si z jednych chalanom ale ja uz o nom viem asi vsetko lebo si hovorime tajomstva a on stale pise aby som dala temu ale ja uz neviwm aku pomoc prosim :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si pisat s chalanom - Fórum - ZDRAVIE.sk