Ako si pisat s chalanom

nemamproblem

čaute baby ja take problemy nemam ako vravy kali už jebem na svet ktory je tak nakazeny pychou že premiena obyčajnych holubov na pavov

Jeejka

Ahoj. Spoznala som jedného chalana z vedlajšiej dediny a píšem si s ním.
Lajkuje my všetky fotky a prispevky že či ma ma rád a neviem o čom si mám s ním písať. Poradíš my? ďakujem :D

Súrne :D ABC

Ahoj potrebujem pomôcť píšem si s jedným chalanom a keď už mu napíšem ako sa máš / čo robíš a on odpovie tak potom ma už nič nenapadá :///

brumčo

Ahoj potrebujem pomoc!! Pisem si z jednych chalanom ale ja uz o nom viem asi vsetko lebo si hovorime tajomstva a on stale pise aby som dala temu ale ja uz neviwm aku pomoc prosim :-)

ťaťa1204

Paci sa mi jeden chalan on hovori ze ja jemu nie ale kazdy si muysli ze ano. aby som na nejo zabudla som si ho dala prec s ptiatelov ale dala som si ho zase naspät a este v ten vecer mi napilas : ahoj . Je pravda ze niekedy neodpise ale neskorej odpise. Niekedy neviem aku temu mam dat . Us ma volal na turu ale bolo to den pred zacatim v skole,musela som sa ucit. Poradtemi o com sa mame rozpravat prosiiim

arnie11

No ak ho stretavas ale sa poznate len z videnia no este sa spolu nerozpravali, staci na zaciatok ak sa ne neho usmejes a pozdravis. No a ked sa uz budete zdravit, staci pridat par slov a ak su sympatie obojstranne ani nebudes vediet ako prekecate spolu cele hodiny.

Paulina25

Prečo sa mu chceš zapáčiť práve týmto spôsobom? Veľa ľudí uprednostňuje už len elektroniku alebo socialne siete(najčastejšie FB) u mladých. Zoberte si, že keď si všetko napíšete-"ako sa má, aké ma záluby,atď", a zrazu pôjdete spolu von a čo zistíte?! že nie je sa o čom rozprávať, pretože všetko ste si už povedali na chat-e. A potom nastane to trápne ticho, keď len v hlave máte myšlienku" čo mu poviem?, bože, čo sa ho mám opýtať?" A keď sa mu chceš zapáčiť, pozvi ho von. Žijeme v 21.st., už nezáleži, kto koho pozve. Určite to ocenníš osobné stretnutie a rozhovor viac aj ty ako aj on.

dendi

wampirka...prečo nie..za skúšku nič nedáš...keď nenapíšeš, nezistíš nič ;-) je tu ešte jedna možnosť...čakať kedy ti odpíše on...lenže ktovie ako dlho by to trvalo

dendi

téma sa stále nájde...ak vieš čo má rád, tak nie je problém...ja koľkokrát nemám žiadnu tému a nakoniec za večer prejdeme aspoň 5 :-) ono to ide samo...aj keď sem tam sa stane, že je minútka ticha :-)