Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zabrániť vyrážke vyjsť na povrch?

Šarloten ♥

Ahojte.. mám 13 rokov a mam strašne problematickú pleť .. neviem ako nato.. stravujem sa hrozne .. ale ja s tym neviem urobit nič :DDD tak či by ste mi nahodov neporadili co mam vylučit zo svojej stravy a čo pridať.. VOPRED ĎAKUJEM ♥

Jem obzvlášť: sladkosti - vela sladkostí :(, pijem stredne veľa mlieka, nejem maso iba niekedy kuracie, pijem veľa vody - denne asi 2l.. da sa povedať že nemam vobec jedalniček .. bez jedla vydržim 7 hodin a nemam s tým problem :D

- mira

Bolo by dobré, keby si si usledovala svoj denný jedálniček. V čase, keď sa potrebuješ prečistiť od starých nánosov nečistôt by si mala dôsledne vyradiť všetko mliečne vrátane jogurtov a mäso len rybacie v malom množstve. Nezabudni na cukor v nápojoch, keksíkoch a pod., na skryté tuky v jedlách v jedálňach. Jedz len panenský sezamový olej v minimálnom množstve a vyraď akýkoľvek stužený a živočíšny tuk. Pri chuti na sladké si daj trochu ryžového sladu.
Základom tvojho jedálnička by mala byť dobre uvarená ryža natural so zeleninou, ktoré majú prečisťujúci, spevňujúci a hojivý účinok na pokožku.
Prečistenie chvíľu trvá, ale prinesie žiarivú čistú pokožku.

Mercy22

Ja si dam vždy nato alpu a na to ešte gel na vyražky od garnier. V takej malej modrej tube SOS korektor sa to vola. A vždy tomzaberie ale aj iba alpa je dobra nato.

Meeg

neviem čo robím zle:( a už ma to fakt nebaví stále dookola..jem zdravo,žiadne biele pečivo,sladkosti,vela zeleniny,celozrné pečivo,stravujem sa takto už asi pol roka a vysledky žiadne:(:(nič mi nepomaha,nevladzem,nebaví ma život,hanbím sa vychadzať von!!!do školy a všade,je to strašne:(:(neviem fakt čo viac mám robiť:(nechodim nikam von,aby ma nikto nevidel,je to hrozne:(hanbim sa neviem ako dalej,strašne ma to nebaví...nejde len o jednu vyražku,ale o vela vela dalších:(

- mira

Čo si myslíš, že obsahuje vyrážka ?
Snáď kopu hnisu, hlienu, stuhnutého tuku. Chceš aby ti toto všetko zostalo v hlave alebo v tele ? len aby to nikto nevidel ?
Keď chceš, aby ti vyrážky nikto nevidel, mala by si predchádzať ich tvorbe. Hlavne sa vyhžbať sladkostiam, mlieku a mliečnym výrobkom, nasýteným tukom a bielej múke, ktoré patria medzi hlavné príčiny ich tvorenia.
Stravuj sa prírodne - veľa vlákniny, zeleniny, strukoviny, semienka, celozrnné obilniny. Nebude dochádzať k zápalom, hnisaniu ani k vylučovaniu tukov a hlienov.
Teraz buď šťastná, že telo má ešte schopnosť zbavovať sa týchto odpadov cez kožu. Ak ju stratí a začne odpady ukladať vo vnútri, bude to začiatok zhubných procesov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zabrániť vyrážke vyjsť na povrch? - Fórum - ZDRAVIE.sk