Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo ak začne flirtovať ako prvé dievča?

Príspevok v téme: Čo ak začne flirtovať ako prvé dievča?
zabka_09

Dám teraz dva príklady

1.
Dievča začne flirtovať s niekým kto sa jej zapáči a začne to žmurknutím. No potom po čase ho pozve ako prvá na schôdzku. Problém nie je nikde, pretože aj Ona sa Mu páči. Mňa by zaujímalo keby dievča takto začala ako prvá a Vám by sa páčila ako by ste dajme tomu zareágovali na to prvé žmurknutie, opätovali by ste jej to a nechali by ste si to od nej lichotiť?

2.
Je viac závažnejší. Je to ako v (1) lenže tam je ten problém, že ona by žmurkla Vy sa Jej páčite no bohužiaľ Ona sa Vám nepáči. Taktiež by ste na ňu žmurkli aby ste nezranili jej city alebo by ste sa len tak na ňu pozerali, že o čo jej ide? Vy by ste teda ako príklad žmurkli no Ona by si to vysvetlila inak ako ste to chceli Vy a pozvala vás na schôdzku, odmietli by ste alebo zo slušnoti by ste na tú schôdzku šli? A čo potom? Čo by ste v takom prípade robili?

Prosím Vás Pání, ku každému príkladu mi napíšte za seba čo by ste robili. Ďakujem :)))

FJG

To ze by ma zbalilo dievca by mi vobec nevadilo preco by malo ked sa ti niekto paci tak stoji zato to skusit.
A pripad cislo dva by som jej povedal zech sme len kamaratmi, ze nieje moj typ. Ono je dost rozdiel kto ti to povie a ako mu to chces aj ty povedat. Ked po tebe vystartuje nejake napite dievca na diskoteke ktoru nepoznas vobec, tak by som povedal ze nemam zaujem. A bolo by mi dost jedno ako to zoberie. Ak by to bola kamaratka, alebo niekto koho aspon trochu poznam tak by som sa to snazil povedat co najjemnejsie. Ono zalezi od okolnosti a od jej vystupovania.

AdamKrt

zabka_09:

poviem to tak, ze mne sa iniciativna zena paci. Ale zase, musi mat ta osoba urcity charakter... Bez toho by sa mohla ponukat ako chcela a sla by kade lahsie. Dnes je rovnopravnost, emancipacia, takze nevidim problem, ked ma zena zaujem, ze zacne ho o chlapa prejavovat. Ale to je iba moj nazor....

AdamKrt

zabka_09:

moc to rozoberas. Hovori sa: \\\"Nesud knihu podla obalu\\\". To, co sa niekomu paci, ci nepaci teraz, nemusi znamenat, ze rovnako to bude aj v buducnosti. Cize pekne sa moze znepacit a to co sa nepaci, moze byt nadherne. Ono to vzdy nejak dopadne. Spekulovat o tom nema vyznam...

niekto

ako sa to dostalo sem fakt netusim
vkazdom pripade 1
ak by som nespanikaril urcite ano

2
ak by doslo k rozhovoru asi by som jej povedal ze nie je moj typ alebo nieco take

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo ak začne flirtovať ako prvé dievča? - Fórum - ZDRAVIE.sk