Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problémy s močovým mechúrom

Príspevok v téme: problémy s močovým mechúrom
patina

Trpím častým zápalom močového mechúra. Obliekam sa teplo. Pravidelne skoro každé 2-3 mesiace užívam antibiotiká, urologický čaj. Bola som aj na urologii. Tam je podla nich všetko v poriadku. Mám si dávať pozor na prechladnutie. Toto ma trápi už viac ako 5 rokov. Je to velmi zlé, ked mám zápal, rezáky a časté chodenie na WC.

Oblicka

Tana, skus dr. Albertovú, mne pomohla s obličkami. Hrozilo mi že mi zlyhajú úplne a budem na dialýze. Robí v Bratislave je to prírodná liečba.

anabella888

od detstva ma trapil problemako mate vy, pila som caje brala lieky, chodila po vysetreniach a kupeloch. liecba raz zabrala a stale sa mi vracal tento problem, pridala som aj liecbu enzymami wobacom -wobenzymom a mozem povedat ze uz 3 rok mam pokoj skuste kazdemu zabera ine ale toto je super

TanaSS7

Dobry den, chcem Vas poprosiť o nejaku radu alebo skúsenosť. Uz približne štyri mesiace mam obrovské problemy s mechurom. Niekedy su to uz neznesiteľne bolesti pri cikani aj mimo. Absolvovala som uz niekoľko vyšetrení ale nic nepomáha. Doktorka mi uz dvakrát predpisala antibiotika ktore mi vsak ani raz nezabrali tak dobre aby sa mi problemy po cca mesiaci znovu nevrátili. Na moju prosbu ma vypísala k urologovi ktory mi urobil hadam vsetky vyšetrenia, no záver bol taky ze mi nic nie je a vsetky výsledky su v poriadku. Povedal akurat tolko ze ked som náchylná na prechladnutia musim si dávať obrovský pozor, co aj robim. Obliekam sa teplo, pijem vela čaju, nesedim na studenom, proste vsetko co by mi mohlo poškodiť. Neviem uz ako dalej choroba sa stale vracia, resp. stale nie je celkom preč a ja mam pocit ze som v zúfalej situácii a nic mi nepomôže. :(

TanaSS7

Dobry den, chcem Vas poprosiť o nejaku radu alebo skúsenosť. Uz približne štyri mesiace mam obrovské problemy s mechurom. Niekedy su to uz neznesiteľne bolesti pri cikani aj mimo. Absolvovala som uz niekoľko vyšetrení ale nic nepomáha. Doktorka mi uz dvakrát predpisala antibiotika ktore mi vsak ani raz nezabrali tak dobre aby sa mi problemy po cca mesiaci znovu nevrátili. Na moju prosbu ma vypísala k urologovi ktory mi urobil hadam vsetky vyšetrenia, no záver bol taky ze mi nic nie je a vsetky výsledky su v poriadku. Povedal akurat tolko ze ked som náchylná na prechladnutia musim si dávať obrovský pozor, co aj robim. Obliekam sa teplo, pijem vela čaju, nesedim na studenom, proste vsetko co by mi mohlo poškodiť. Neviem uz ako dalej choroba sa stale vracia, resp. stale nie je celkom preč a ja mam pocit ze som v zúfalej situácii a nic mi nepomôže. :(

Maoam

robili ti kultivaciu, ze ake bakterie mas v moci? ak ti nerobili a davali ti ATB naslepo, mozno je problem toto

a este - robili ti testy na chlamydie? niekedy je problem v tomto a prejavuje sa to ako IMC

amanda23

mne nepomohlo nic, az uroval manoza,aj preventivne uzivat, uz som to tu rozpisovala, ale vymazali mi prispevok...

Maoam

a ako ti ma niekto virtualne pomoct? bez k lekarovi, bud dnes este na pohotovost, najneskor zajtra rano, lebo potom ide vikend

ked mas uz akutny zapal, pomozu iba antibiotika a vela pi! napriek teplu si chran krize a nebehaj s bosymi ani mokrymi nohami

snaz sa co najviac pit a casto cikat a bez si po lieky, ak mas silne bolesti, nech ti predpise aj nieco od bolesti napriklad Algifen

lizatko

dobrý deň prosím vás pomôžte mi čo mám robiť včera má chytili strašné rezaky až mi išli slzy do oči nemôžem ísť poriadne ani na wc a kroku tam idem asi 10x a pritom to strašné moc bolí prosím kdo by mi vedel neako pomôcť ďakujem vopred .

Beba82

Dobry den chcela by som radu pre moju maminu,uz dost dlho trpi ukrutnymi bolestami pred piatymi rokmi jej vyberali myom mala ho na mocovej rure a teraz sa jej vratili podobne bolesti ale taky nalez jej nenasli a lekari jej neviem ci nevedia pomoct alebo nechcu.Bola u urologa tu v nasom meste ked sa ho opytala uz po roznych vysetreniach co ju to vlastne boli tak jej lekar len odvrkol ze ma v pravej ladvine trochu piesku a to by sa malo same vyplavit a potom jej predpisal sumive tablety ktore ma uzivat vecer pred spanim a odisiel si zapalit lebo vraj od rana nestihol a bola vybavena.Dennodenne trpi ukrutnymi bolestami az sa zvija od bolesti.uz jej nezaberaju ziadne lieky co jej popredpisovali,poradte mi prosim co by mala vyskusat aby sa zbavila tych bolesti.Dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.