Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chore dieta - strach

Príspevok v téme: Chore dieta - strach
martinusa5

ahojte, s priatelom sa snazime o nase prve babetko...ale ja mam strach ze sa nam narodi postihnute dietatko alebo nejak inak chore...neviem preco ,stale na to myslim ma z toho velky strach., lebo ako kazda buduca mamicka tiez by som si priala zdrave dietatko...chcem len vediet ci nemate aj vy 'snazilky' taketo pocity...chcem sa ich zbavit ale stale musim na to mysliet..ku tomu v rodine nemame ziadne postihnutie, vsetky deti su zdrave..neviem preco ja mam teda strach....

Inner

nelad sa negativne. Psychicka pohoda robi vela. Nenut svoju mysel zaoberat sa niecim, co je neprijemne...

Trebars si pozri nejake mile videa alebo fotografie zdravych babatiek a povedz si, ze aj tvoje bude take... fakt sa len zbytocne zatazujes...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chore dieta - strach - Fórum - ZDRAVIE.sk