Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KCAL

Príspevok v téme: KCAL
smajliQa

ahojte baby :)

tak ma napadlo, co keby sme si sem napisali nejaky ten receptik, dietny.. vhodny trebars na obed..ktory ma minimum kalorii...viete, mna uz prestava bavit dokola jest stale to iste..to osvedcene ze co ma malo kcal....co keby sme sa podelili s ostatnymi o nieco normal, uvarene, ale dietnejsie....nech mame z coho vyberat :)

mozme si tak spolu ratat aj kalorie,,,, cize si strazit prijem a podla toho mat aj vydaj :)))

ktora bude prva?:)

andrey

zdravim, ja som zhodil 23kg, ratanie kalorii je na 2 veci, treba dbat na zlozenie potravy. ak niekto potrebuje pomoct nech mi kludne napise mail.

carey

smajliQa jasne chapem, len sa bojim ze to bude na mna malo, lebo ja zvyknem mat normalny vareny obed, to ma zasyti na 4hodiny a takto ked si dam len banan budem mat pocit, ze v sebe nic nemam

smajliQa

carey

miesto mandariniek jem aj pomaranc alebo kiwi, grep... ved to je zajedno..ide o to, aby toho nebolo vela, hlavne po tom obede, ... radsej viac rano a potom menej...

a este k tomu, grep sa ma papat pri chudnuti...takze smelo do toho :)

smajliQa

carey..

moj ovocny den
R : banan.... jednoznacne treba zaplnit zaludok a banan je na to ako stvoreny
D : 2 jablcka
O : banan + mandarinka
O : 2 nektarinky + par jahodiek
V : dve mandarinky

snazim sa dat si z kazdeho rozku trosku.... toto je napr. kombinacie jedneho takeho ovocneho dnam ojho, ale moc casto to nerobim..lebo fakt, poobede uz by sa ovocie nemalo.

Lucii

Tááák čo dnes môj žalúdok zvládol? Musím ešte na začiatok podotknúť, že sa snažím pribrať aspoň 2 kg-..takže tento jedálniček nieje diétny ani omylom
R- cereálie s mliekom
svačina- jogurt, nasekaná paprika
O- rizoto
olovrant-jogurtový nápoj+ tyčinka (60kcal)
V- karfiólová polievka
a ešte sa chystám niečo schrumúť neviem síce čo ale niečo by som asi ešte mala...Mňo čo vy nato?

carey

smajliQa dakujem, no ja som si dala na desiatu banan a jablcko a na obed si chcem spravit kuracie prsia asi so zeleninou. Viem ze banan ma vela kalorii, ale zas mi to nahradilo sladku vec :)
Ked si nakupim vela ovocia, tak to skusim jeden den taky odlahceny. A vidis, vlastne ani neviem kolko sa toho ovocia vtedy moze spapat. Nemohla by si mi napisat asi ako vyzera tvoj ovocny den, aby som mala ako taku predstavu ? Dakujem

smajliQa

ahoj carey.... ovocie obsahuje dost cukru....ja viem, a preto ho papam iba do takej druhej ci tretej hodiny... potom uz nie...
... ale mala som aj ja iba take ze ovocne dni a myslim ze to bolo uplne v poho.... par ich uz bolo a vaha mi rozhodne hore nesla....ale tiez si daj pozor ze kolko toho ovocia spapas... ja osms i teraz na ranajky dala dost vela ovocia..taku vitaminovu bombu soms i spravila :)
dnes si dam este bananovy kokteil niekedy o druhej alebo tretej a potom uz iba nejaku zeleninu

carey

smailiQa ahoj, chcem sa ta spytat, ze asi kolko zjes ovocia denne, kedze obsahuje dost cukru. Ja jem zdravo, aj cvicim ale zatial mi vaha stoji. Myslis si, ze je dobre si dat jeden den taky ze len ovocny? Este som to nikdy neskusala.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KCAL - Fórum - ZDRAVIE.sk