KCAL

Príspevok v téme: KCAL
smajliQa

ahojte baby :)

tak ma napadlo, co keby sme si sem napisali nejaky ten receptik, dietny.. vhodny trebars na obed..ktory ma minimum kalorii...viete, mna uz prestava bavit dokola jest stale to iste..to osvedcene ze co ma malo kcal....co keby sme sa podelili s ostatnymi o nieco normal, uvarene, ale dietnejsie....nech mame z coho vyberat :)

mozme si tak spolu ratat aj kalorie,,,, cize si strazit prijem a podla toho mat aj vydaj :)))

ktora bude prva?:)

smajliQa

bekyna,,,, ja som sa nastartovala mliecnou dietou.... prvych 5 dni som ju drzala... aby si telo zvyklo papat 5 krat denne a po malickych davkach... a potom som pokracovala len s tym rozdielom, ze som to povymienala... pridala som viac zeleniny.... potom aj viac ovocia...uplne som vyhodila tu sunku aj vajcia co su tam pisane.... miesto tvarohu som dala syr...a takto som to postupne obmenila hadam vsetko...

inak moj jedalnicek je taky isty ako tu pisu vsetky baby....
ovocie, zelenina, nizkotucne mlieko, cottage syr alebo nejaky nizkotucny... a maximalne 1 celozrnny rohlik denne...
lebo aj ked je to pecivo celozrnne tak sa z neho pribera..nechapem ludi, ktory si myslia ze ked je to celozrnne, tak toho mozu zjest na tony..skratka raz je to pecivo a je kaloricke....
sladke som nemala odo dna kedy som zacala s dietou....s ovocia som vyhodila banany.... a pomerne casto..takmer kazdy den papam brokolicu..je velmi dobra....

sem tam si na obed doprajem kuracie masko so zemiakmi..ale musim sa priznat ze to tak raz za tri ci styri dni.... inak som na zelenine, ovoci a nizkotucnych syroch jak som uz spominala.... no a na latte chodim... nizkotucne :)) zasiti ta..pre mna je to napriklad OLOVRANT... alebo aj vecera niekedy...

smajliQa

carey to maju v kazdej lekarni ten pristroj....teda takmer...len sa na to postavis..chytis sa niecoho a ti to ukaze....take digi to je :)

a alchamilka ja som zacala presne 17. septembra :)

carey

no ja som trenerku mala, takze viem ako cvicit, aj stravu viem co a ako... asi pojdem k obvodnej lekarke, su take centra na redukciu hmotnosti a tak, lenze to asi dost stoji, som chcela len to vysetrenie.

vevericka

no takto mozes si dat spravit preventivku u lekara..zoberie ti krv vysetri hlavne markery..ak tie budu v poriadku, je este niekolko moznosti..zle upravena strava, uplne naj je zajst za obornikom na stravovanie a nehcat si zostavit jedalnicek a za treneom nech zostavi treningovy plan, niekolko hodin cvicit spolu s nim..ludia casto cvicia ale casto robia chyby pri cvikoch a potom su neefektivne

carey

vevericka, viem co myslis to je inbody asi, na tom som bola... Ja som myslela skor take, ze kde ta normalne vysetria a z toho ti povedia, ze ake mas vysledky, kolko sacharidov,tukov, co ti chyba co by si mala pridat... Som sa asi zle vyjadrila v tom prispevku pred tym :)
Lebo chcem schudnut, zdravo jem aj cvicim a dako to nejde.

vevericka

carey skus popozerat lekarne..v niektorych maju pristroj, kde chytis kovove obruce a vsetko ti to vyhodnoti..ale nakolko to je presne netusim..jeden maju tusim na obchodnej v city pointe v lekarni..sa mi mari, ze som ho tam videla, ked som si bola vybrat lieky, ten tusim aj vazil..a potom jeden je tusim aj v lekarni pod tescom na kamennom..

carey

ahojte, chcem sa vas spytat, ci neviete nahodou kde by som si mohla dat spravit test na to, kolko mam tuku a svalov v tele.. dakde v Ba, pozerala som aj na nete, ale neviem vobec co nieco take stoji. Nemate niekto daku skusenost ?
Dakujem pekne

smajliQa

alchamilka...ked som zacala s dietou mala som miery 96-74-96 tak tusim...
no..pred mesiacom to bolo
89-66-94
no dnes rano som skoro odpadla..lebo ja mam cez prsia uz iba 85
boky 64 a dolesa este musim zmerat.