Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KCAL

Príspevok v téme: KCAL
smajliQa

ahojte baby :)

tak ma napadlo, co keby sme si sem napisali nejaky ten receptik, dietny.. vhodny trebars na obed..ktory ma minimum kalorii...viete, mna uz prestava bavit dokola jest stale to iste..to osvedcene ze co ma malo kcal....co keby sme sa podelili s ostatnymi o nieco normal, uvarene, ale dietnejsie....nech mame z coho vyberat :)

mozme si tak spolu ratat aj kalorie,,,, cize si strazit prijem a podla toho mat aj vydaj :)))

ktora bude prva?:)

alchamilka

váha ako váha ale miery sú dôležité a ešte jedna vec ako chceš ty vyzerať podľa BMI máš ideálnu váhu len BMI je dosť nepresné lepšie je vedieť koľko tuku máš v tele atd

vevericka

ladovy salt, rajcina, parika uhorka, jedno varene vajce, vsetko nakrajat, lanovy olej(moze byt aj olivovy), kto chce prilepsit chut aj biely jogurt..
pripadne na ranajky..ovsene vlocky, slnecnicove semiacka, lanove semiacka, orechy(podla chute) nakrajane, zalejem jogurtom a som najedena cele doobedie niekedy pridavam nastruhane jablko

alchamilka

iwus93: na nete sú super veci raw kakao mala si už vraj obsahujú kakaové bôby o 4000 antioxidantov ako čučoriedky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KCAL - Fórum - ZDRAVIE.sk