Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KCAL

Príspevok v téme: KCAL
smajliQa

ahojte baby :)

tak ma napadlo, co keby sme si sem napisali nejaky ten receptik, dietny.. vhodny trebars na obed..ktory ma minimum kalorii...viete, mna uz prestava bavit dokola jest stale to iste..to osvedcene ze co ma malo kcal....co keby sme sa podelili s ostatnymi o nieco normal, uvarene, ale dietnejsie....nech mame z coho vyberat :)

mozme si tak spolu ratat aj kalorie,,,, cize si strazit prijem a podla toho mat aj vydaj :)))

ktora bude prva?:)

iwus93

ked som bola v Česku v malom mestečku bola čajovňa ale tam mali len čaje a sviečky a také veci ale ovocie som tam nevidela

alchamilka

iwus93: no a ja že v mojom meste "nič" nemajú tak napr. u nás to maju v čajovniach alebo otvorili super obchodík kde je spirullina alore vera gel oleje lanove , goji , potom marhule teraz mi to nerpíde na rozum , ktoré obsahujú vit. B17 proti rakovine aj tie som mala potom má kopu čajov a chcem si objednať tie minerály tekuté , a alore vera si hned kúpim som rada že tu máme taký obchodík vy nič?

iwus93

Alchamilka: no pozrela som si to, no musím sa ešte veľa učiť o zdravej výžive :D
Ja som pozerala všelijaké ovocie ale goji som nikdy v živote v žiadnom obchode nevidela :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.