Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cervena farba na vlasy

jankaaaaaaa

mam na blond vlasoch vyskusanu svetlo hnedu taky orieskovy ton, takze pohoda, a chcela som intenzivne cervenu. skusala som to na par pramienkoch na tej predtym hnedej farbe a chytilo to pekne, len neviem aky odtien cervenej zvolit na cele vlasy. pokozku mam uplne svetlu, s jemnym nadychom do zlta a modre oci.. chcela som nejaky studeny odtien cervenej

bibisa

a este jedna rada...rozhodne by som si nedala fakt vyraznu az kriklavu cervenu..to neni "in" a mozu si to dovolit zeny kt maju krasne bielu tvar bez flakov a vyrazne oci...ked kriklavu tak len pramienok aj to odfarbit a dat cervene tuzidlo...teraz uz su krasne kriklae farby tuzidiel...

bibisa

no ak najprv na hnedo tak by som doporucila naozaj bledu..nieco orieskove lebo na blond chyta hneda velmi tmavo a podla odtienu blond niekedy az na niekolky krat dobre chyti...mozes to skusit ale rozhodne tu hnedu nechaj aj hodinu na hlave aby to poriadne chytilo a co najlepsie sa to pokus zafarbit...ale potom skus nejaku vyraznu cervenu ak to budes mat hnede lebo bude po klasickej cervenej posobit fadne...

jankaaaaaaa

no moje vlastne vlasy su svetlo hnede. ale mam ich odfarbene na blond. rozmyslam zeby som ich najprv zafarbila na svetlo hnedo a potom na cerveno..

bibisa

no tak toto je velmi zle polozena otazka lebo tazko odpovedat ked kazdy vlas ma ine zlozenie kazdy inak upne na seba farbu.preto by som tuto otazku nepolozila ludom ale skor vyskusala niekolko fariem a zistis sama...skutocne jedine ty sama vies co je najlepsie pre tvoje vlasy takze skusaj.a vsetky farby sa vymyvaju z vlasov takze nebud sklamana a obzvlast ak si blond...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cervena farba na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk