bolest pri milovani

Príspevok v téme: bolest pri milovani
beba

Dobry den, pred par tyzdnami som na vasom - nasom fore prosila o pomoc kvoli velmi silnej kandidoze...rady, ktore som dostala i ktore som si nasla sa osvedcili a teraz sa citim ako rybicka...lenze...som zdrava len do momentu, ked sa chcem milovat so svojim priatelom...vcera sme to po mesiaci, odkedy som ochorela sme sa nemilovali, chceli skusit..akonahle sa vsak priatel chcel do mna dostat, pocitila som neznesitelnu rezavu bolest, az taku, ze som sa rozplakala...co s tym?je to nedoliecene?Dakujem

ramiro13

Dobrý deň. Mal by som jednu otázku. Moja priateľka má pri dotykoch vagíni bolesti. Nevieme čím to môže byť. Ešte sme sa nemilovali. Ale zvykneme si robiť dobre ak viete na čo myslím. Naposledy som sa jej chcel dotknúť ale bolela ju vagína na dotyk. Nevieme čim to môže byť a preto prosíme o pomoc.

tivodul

Pomozte. Mam uz dlhsie problemy s menstruaciou, je bolestiva a bud ju dostavam 2x do mesiaca, alebo vzdy sa mi posunie aj o 2,3tyzdne. Okrem toho mam bolesti pri pohlavnom styku a pri org" ma zavalia strasne bolesti vo vnutri. Bojim sa ze ide o zapal

tanicka

BABY,,,,,,,,DAWAJTE SI POZOR AK OBLUBUJETE ANALNY SEX...AK IDE DO ANALU A NASPET DO WAGINYY..JE TO TO NAJHORSIE NA MIKOZYY...A KUPTE SA W PRASLICKE A REPIKU,,,POMAHA TO

darina

Potrebovala by som radu...Som v zahranici a nemam tu gynekologa,a mam mikozu,mohli by ste mi poradit ake lieky sa nato hodia?Ktore sa daju kupit volne kupit v lekarni.Dakujem

adriana

prosim o rada
ahoj chcela by som poradit v mojom probleme
som mometalne v zahranici a asi pred 2 mesiacmi som bolA doma navstivila som svojho vgynekologA.stazovala som sa na bolest vajecnikov a bolestivu menstruaciu urobil mi prihliadku a povedal mi ze mam niejaku tekutinu blizko pri vajecnikoch a ze keby som neskorsie prisla mohli by sa mi vajecniky poviazat a tym by som bola neplodna, vys vetlil mi ti aby som to pochopila takto
nasadil mi dalacin vaginalnu mast
bojim sa stalej tej jeho odpovede nevie ti mi niekto poradit co to moze byt aby som sa o tom mohla viac informovat dakujem velmi pekne adriana

sisuľa

Milá Beba,nie na všetko je vhodný gynekológ.Tvoje problémy môžu mať korene niekde inde,takže skús aj s priateľom navštíviť sexuológa a ten Vám obom iste poradí,čo robiť.

kony

čaute, len prosím vás nepoužívajte lubrikačné gély a hlavne nie zo sexshopu, spôsobili mi strašné infekcie (ak už použijete, vždy sa hneď poriadne osprchovať), skúste radšej poriadnu predohru, ak už môžem odporučiť lubr. gél, tak napr. v Tescu majú johnsons§johnsons, ten sa ešte ako tak dá zniesť, ináč, môj gynekológ mi neodporúča používať lubr. gély ...