Možem cvičiť?

Netehulka

Porad sa s fitness instruktorom. Su aj take cviky, kde zatazujes brucho menej. Napriklad dvihas cinky nad hlavu. Ale nie prilis tazke. Alebo prisuvas cinky k prsiam zboku. To tiez zatazuje iba vrchnu cast brucha, nie spodnu. Ale hlavne nie tazke cinky. Nechces, aby sa ti otvorila rana...

bazalka

Ja si tiež myslím, že na cvičenie je to ešte dosť skoro. Mala by si sa na to ale radšej spýtať svojho gynekológa.

ZunaMama

To naozaj nemožem cvičiť nič? Mne nejde až tak o chudnutie - to ide akosi samo s kojením, za 6 týždňov mám 12 kg dole - ja len potrebujem spevniť chrbát. Robila som predtým fitnes, takže svaly si budú pamatať, len neviem, kedyzačať. Viem, žechrbát súvisí s držaním tela a teda s brušnými svalmi, no brušákyasi ešte nemožem, hoci sa cítim veľmi dobre a nemám žiadnebolesti. Nájde sa ešte nejaká rada?

JAJAKA

Nie moja, necvic, pokial sa neporadis s lekarom, neriskuj. Moja kamoska musela pockat 3 mesiace, pokial jej dovolili cvicit po cisarskom. A spevnis sa nosenim baba a rukach, uvidis. Skus jednoduche cviky pre tehotne, ja som chodila na mother & baby yoga, ale neviem, ci je volaco podobne aj na SK.