Psychicke problemy

veronika

to nevadi, tak skus sa tam obratit na nejakeho, ak s ati nebude pozdavat jeho pristup, skus ineho, oki drzim ti palce..musim uz ist sa venovat svojmu drahemu, tak sa drz..:)

alickaj

Zuzi,netráp sa stým sama,vyhladaj pomoc a uvidíš že hned bude lepšie.Držím ti palce.Daj vediet ako si sa rozhodla a ako si dopadla.

veronika

ano, mala by si navstivit psychiatra. skus toho mojho, ak si z bratislavy, tak sidli na klinike ministerstva vnutra, cintorinska 16, je to na tej ulici, ako je konecna trolejbusu na rajskej, pri tescu..je strasne mily, taky patdesiatnik tipujem, a totalny pohodak...je tam kazdy den od osmej doobeda, nemusis sa ani nahlasit, staci ak prides a hadam ta zoberie.

zuzka :)

Nie kludne to mozem napisat. Aj tak som to tu uz zoparkrat spomenula. Neviem, ci ti to nieco hovori, vola sa to depersonalizacia a derealizacia. Hovori ti to nieco ???

veronika

oki, zuzi, tak ak nechces sem napisat na sklo, tak mi napis na adresu veronka@minarik.sk..o svojom konkretnom probleme, ja ti poviem, ci ma s stym ist k psychosovi, ci nie...a pripadne ti odporucim toho mojho.:)