Psychicke problemy

alickaj

Jarikt,v tomto s tebou nesúhlasím.Ked som mala podobné problémy,tak by som mohla rozprávat aj neviem s kým a nič to nepomohlo.S ludmi som normálne komunikovala, nikto nevedel, že mi niečo je.A pritom som išla vyhynut.Došlo ta až tak daleko,že som nedokázala nič zjest.Pri týchto ochoreniach Ti vlastne chýba určitá látka v mozgu a ty,že budeš s niekým rozprávat tak ju tam nedopravíš.Súhlasím so Zorkou,jedine včasná návšteva u psychiatra ma zachránila.A zdoraznujem som rada že som išla hned na začiatku ochorenia.Tak ako píše Zorka,prvý krát som myslela,že tam pojdem kanálom.Ale hned som zistila,že sa velmi mýlim.Liečila som sa vyše 2 rokov a pomaly 4 roky,možno aj viac som bez liekov.Takže aj Zuzke možem poradit jedinú vec,ak máš problémy jedine návšteva odborníka ti pomože.Netreba sa bát.

sinka

carmelo a ty by si mal urobit to iste, lebo tento tvoj problem si tu napisal uz niekolkokrat, z toho usudzujem,ze ta to moc trapi, prenasleduje a nevies sa s tym vyrovnat sam.
zacni tym,ze sa porozpravas s nejakym dospelym,praitelom,niekym,kto si myslis,ze je dostatocne zrely a vedel by ti pomoct,povzbudit,ujasnit si to. ak nie priatel,tak sa porozpravaj so psychlologom. myslim si,ze si asi citovo labilnejsi,ked ta tak dokazal ovplyvnit sen (sen nieje nic ine ako sen, triedenie myslienok) a teraz sa nakopili tieto dalsie problemy.uz ti tu odpovedalo dost ludi,ak ta ich odpovede neuspokojili,tak urcite skus psychologa. a mozes sa o tom porozpravat aj s rodicami,priatelkou.mozno ked sa vyjadria oni o tom,co sa medzi nimi stalo,co zmyslaju do buducnosti,tak ti to tiez pomoze.

zora

Zuzinka, ak sa nechceš trápiť do konca života, potráp sa iba jeden deň. A to tak, že pozbieraš všetku svoju odvahu, nájdeš si (bez odporúčania prakt.lekára) psychiatra (nie psychológa)a ver mi, že ak je dobrý odborník, pomôže Ti!!!!!
Ja píšem z vlastnej skúsenosti, aj prvá návšteva psychiatra boli pre mňa galeje - len pre moju depresiu, teraz to beriem úplne normálne, žijem úplne normálne, teším sa zo života. LIEKY MI VEĹMI POMOHLI. DNES SU FAKT ÚČINNÉ.Ak máš ďalšie otázky, pýtaj sa, rada Ti odpoviem.

WASHING MACHINE

ja mam taky psychicky problem:

Snival sa mi jeden sen,po ktorom som sa zobudil taky,bezcitny,nevedel som ci lubim svoje dievca,...Po niekolkych dnoch sme sa rozisli.Dal som sa nejako do kopy a znova som sa citil ok.Zase som snou zacal chodit,a citil som sa konecne dobre.Potom vsak prisiel den 4.1.2007 ked sa toho na mna zvalilo toho moc.Dozvedel som sa ,ze moja mama podvadza mojho otca S OTCOM MOJHO DIEVCATA:(,neskor som sa dozvedel ze moj otec je homosexual.Vsetko to znasam moc zle.Opat rozmyslam otom,ci lubim moje dievca,ci mi zalezi na vsetkych,dokonca rozmyslam,ze ci aj ja niesom teply.Neviem sa zbavit tych stalych rozmyslani otom ci ju naozaj lubim,otom ci ma nas vztach vyznam,otom ci mi bude chybat ked sa odstahuju,otom ci som gej.Nad vsetkym rozmyslam.

roland

AHOJTE JA MAM VELKE SKUSENOSTI S ANTIDEPRESIVAMI A MYSLIM SI ZE JE DOBRE ICH UZIVAT TEDA ANI NIE ZE DOBRE ALE NEVYHNUTNE MNE BY NAPR NEPOMOHOL ROZHOVOR S NIEKYM...

jarikt

Ahojte. No najlepšie je nebrať žiadne antidepresíva a podobné veci. Lieky nikdy nevyriešia problém a j to len útek z reality. Skôr si myslím, že by pomohol rozhovor s niekým, kto je ochotný pomôcť, poradiť. Ak to ide, lebo nepoznám problémy o ktorých tu píšete. Mám tu mail, takže ak chcete pokecať súkromne, píšte, ale aj sem na fórum, ako chcete. rád pomôžem, ak budem schopný...

girll

ahoj ludia je fajn ze existuju taketo stranky no a chcela by som sa spitat ci existuje niekto tu z vas ktori ma skusenosti s antidepresivami a poradil by my lebo mam vela otazok na ktore v informacnom letaciku nieje odpoved

zuzka :)

Tie pocity alebo ako to nazvat, su take rozne. Raz take, potom ine. Proste myslim, ze sa to v urcitej miere obmiena.