Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym skusenosti

Ivulka3388

mna trapili stale gynekologicke zapaly a zapaly mocovych ciest..za 4 mesiace som mala 4 rezakov a skusila som uz snad vsetko na to..urorologicky, vsetky mozne brusnicove napoje a tabletky, urinal, urovaxom, 3 antibiotika z ktorych sa mi rozbila uplne imunita..z toho nonstop problemy...nic mi nepomahala, moji lekari uz mierne zufali co mi dat..jedna sestricka mi poradila skusit wobenzyn..je sice drahy a dost som uz donho vrazila a toho uzivam mesiac ale odvtedy mozem fakt uprimne povedat ze som totalne viditelne citila ze moja imunita rastie a citim sa ovela ovela ovela lepsie..dokonca som mala pocit ze ked mi uz aj islo na zapal tak pravidelnymi davkami co sa ma uzivat tak mi ten zapal hned v zarodku zlikvidoval resp. zabrzdil a zapal neprepukol..ktomu pouzivam aj kvalitne probiotika a konecne som zacala ako tak zit a verim a dufam, ze to bude stale lepsie a lepsie..cize ja nan nedam dopustit..jediny mi pomohol

AdamKrt

RNG:

To tak ludom pomoze odporucat nieco, co na Slovensku nekupia... Porad radsej nieco co sa da kupit na Slovensku a nie nejakeho holuba na streche... :)

RNG

Nuz ja veru poznam novsie enzymaticke zmesy nez stary Wobenzyme, ktory je zalozeny najma na zivocisnom pankreatine, ktory sa v zaludku znacne nici.
Novsie enzymi su najma fungalne vytazky, ale aj rastlinne a rozne bakterialne. Porovnaj si zlozenie napr s produktom firmy NOW pod menom Digest Platinum, ktory ma podstatne viac zloziek a ovela vyssiu aktivitu. Najdes ich na nete z roznych spolocnosti, napr Swansonvitamins alebo iherb.com a roznych inych.
Najnovsie obsahuje aj kyslu maltazu, ktora je schopna stiepit glykogen(debranching) kde su ludia, co maju privela glykogenu a z toho zdravotne problemy. Extrem je tzv Pompeho choroba, ale u mnohych to nemusi ist vobec tak daleko, aby sa to prejavilo ako mensi zdravotny problem(vycerpanie, zamorenie...)
Moje osobne podozrenie je, ze je to nejak spojene aj s cukrovkou typu 2.

kitty86

O Wobenzyme toho moc neviem iba poznam nazov.
Ja osobne pouzivam hlivu ustricovu v tabletkach ale aj cerstvu si ju primiesavam do salatu (dobre to chuti treba vyskusat:-)) a navyse pijem caj Vilcacora ktory sa pouziva aj pri liecbe rakoviny a AIDS. V Auparku v lekarni ho maju za 6 euro co je uplne v pohode cena a mam pocit ze sa citim o nieco lepsie od kedy ho pijem aj nadcha rychlo presla.

Crazinka

ja som mala 6mesiacov v kuse anginu, imunita uz z mojho tela odisla nadobro, nechcela som si dat vybrat mandle, pretoze som alergicka. tak som zacala uzivat hlivu ustricovitu a alicin... je to cenovo prijatelne. odvtedy nastastie som nebola chora. wobenzym som brala pred a po operacii, lebo sa mi tazko hoja rany. neviem ci to nejak pomohlo. asi mam k tomu taky neutralny postoj. este stale mam tie tabletky v sufliku (mozno uz aj po zaruke) ;-)

Ivka 1

Na zvysenie imunity a z toho plynuce zdravotne tazkosti je velmi dobre bylinne tonikum PhytoChi - je to extrakt zo 16 liecivych bylin, vyrobeny podla starej cinskej mediciny. Mesacna davka stoji 35 €, co je celkom prijatelna cena.

Zuzka007

200 tabletiek stoji do 33e,zistila som to,lebo ja si mam kupit toto balenie.No podla toho casteho uzivania,vydrzi asi tyzden.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wobenzym skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk