problem s pravou rukou

Príspevok v téme: problem s pravou rukou
Palolo

Pred 16 dnami som pocvicil biceps na pravej ruke, lavy som nemohol kedze som mal sadru a zabrat som si dal dost, iyolovane cvikz abz som to precitil a po velmi dlhej prestavke(asi 8 mesiacov).Na druhz den mierna svalovica ktora sa ku veceru pomalicky zosilnovala ale nic vazne(druhy den po cviceni to byva vzdy najhorsie, a to je vseobecne zname).No lenze uz v noci som sa prebudil, laket v bolesti cely stuhnuty, opuchnuty smerom hore aj s predu aj zozadu a aj samotny, dost velky, rozsah pohybu minimalny, takmer nemozny, iba ak tak ces neuprosne bolesti, biceps taktiez bolestivy aj po bokoch....tak som zaspal a dufal ze to bude rano lepsie.Rano ziadne zlepsenie, a k tomu som si vsimol ze nad laktom, na zadnej strane , kde sa nachadza triceps asi 3-4 cm od neho mam hrcku.Bola nebolestiva a som si isty ze tam predtym nebola ale predsa.Den potom u doktora dat dole sadru z lavej ruky tak som sa spytal aj na to, RTG v poriadku, povedal rozhbat postupne a mastit, no nepomaha ale ten doktor bol aj tak mimo........sam som ho musel opravit ked mi pisal spravu.......Do 4 dni to ustupilo ale stale som citil miernu stuhlost lakta, po case som zacal citit aj bolest v neprijemnu bolest v lakti, podobne aj pukanie ktore trva s bolestou do teraz, hrcka nad laktom sa zmensila, skor je malicka, celkom tuha resp. tvrda a da sa s nou dost pohybovat. Neprijemna bolest a celkova stuhlost, unavenost svalov tychto partii mi vyrazala az do prstov na ruke, a tak isto aj do druhej strany do ramena, postupne som to zacal citit aj v pravej siji a na pravych rebrach pod rukov.....................neviete co to moze byt????stale to trva.......

TrainingBoy

no ked ti to nepovie lekar ktory to vidi tak my tazko, ale moze to byt kludne dosledok prehnanej zataze bez rozcvicenia, sice je sanca mala, ale moze sa nieco stat ... mozno zranenie klbu, slachy, svalu a nediv sa ze to trva, take zranenie neprejde za par dni, ono moze prestat boliet pri beznej zatazi ale pri velkej zatazi, ako take cvicenie to bude boliet, ja by som tomu dal este nejaky cas, aj tak potrebujes dat dokopy lavu ruku, takze o tolko nestratis