Čas

M74

RNG: Súhlas, keď som mal 25, tak ten čo mal 35 bol pre mňa pomaly starec a nechápal som ako môže mať toľko rokov :-)
Teraz mám sám toľko ani neviem ako, v mojom živote sa toho moc nezmenilo a zrazu mám pocit, že som všetky tie roky premárnil...

lulu22

súhlasím s tým, aby si na to nemyslel a užíval si každý jeden deň :)
ale ja mám čo hovoriť.. občas na mňa tiež padne taký smútok a rozmýšlanie, že tu moji blízky už nebudú, keď ich zrovna budem moc potrebovať.. že všetko je pominuteľné..je to hrozné! máme život,ktorý plynie neuveriteľnou rýchlosťou.. a preto som zástancom toho, že treba žiť naplno.. i ked je jasné, že na to niekedy nie je chuť a peniaze/napr.na cestovanie../ ale máme šťastie, že objatie, milé slová, len tak pozdraviť sa s blízkym-nič nestojí :))) takže to využívajme, pokým sa dá..
ja sa priznám, že posledné dni sa mi sníva o mojej starej mame z otcovej strany, ktorú som nevidela skoro 2roky už.. a ani otca-to by bola iná téma-a oni žiju v jednom dome..viem, že babka je chorá..a v tých snoch sa akoby so mnou lúčila.. a mám strach, že sa to stane..ale zase nemám chuť ani íst do toho domu.. je to hrozný pocit :(

RNG

To su vsetko uplne normalne pocity, clovek sa s nimi musi vediet vyrovnat, starsi odchadzaju, mladsi pribudaju a cas leti coraz rychlejsie, ked spejes do "zreleho" veku.
Mladi sa citia nesmrtelny a casu je na vsetko plno,
V strednom veku zistis, ze casu nie je tak vela, ze sa vsetko ani neda stihnut, nuz a v "zrelom" a "prezrelom" veku to ide ako rychlik.
Vcera bola jar dnes je uz odrazu jesen, kde sa ten cas medzitym podel???...
A ti, co maju mladu mysel napriek sedinam sa neprestavaju divit, ako je mozne, ze ich telo sa okolo tej mladistvej mysle tak hanebne rozpada.
Nezabudni, v kazdom starom tele prakticky je ta mlada mysel, ktora nevie pochopit, ako rychlo ten cas uplynul

levvica

nezaoberaj sa takymito otazkami... zivot mas na to, aby si si ho vychutnaval a nie na to, aby si rozmyslal nad takymito vecami.. radsej zi naplno aj so svojimi blizkymi:)

User_37597

no tak to neni dobre ak sa citis zle tak treba zajst k doktorovy..alebo sa trochu spamatat s nejakou relaxaciou...

Onn

V poslednu domu mam taky zvlastny pocit
som ako keby v soku .. ale svet sa tocii dalej a ja ako keby nestiiham reagovat..
vsetko bezi tak rychlo

jajka001_

nad takymi vecami ani nerozmyslaj,nema to zmysel, radsej si uzivaj ich pritomnost a tes sa z nich kym su tu. ved aj ty mozes kazdy den odist...carpe diem

ShaulaThalit

aj mne je občas smutno.... ale čas je jeden z atribútov bytia, tak to treba brať ako skutočnosť a zmieriť sa s tým.

User_37597

mozem sa opytat kolko mas rokov ze na taketo myslis?lebo aj ja sa sem tam zamyslim co ked ale mam pocit ako keby si ty mala odist a nie oni lebo tak to znie