Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
lala

Chcem sa opytat asi pred tyzdnom som mala sex s kondomom ale pretrhol sa priatel sa spravil az ked bol von a stekalo to popri ale hned asi hodinu na to som uzila tu tabletnu proti otehotneniu do 72 hodin... mam nejake plnsie alebo vacsie prsia neviem ako to presne nazvat... a aj brusko mam trochu nafuknute...bojim sa hlavne preto lebo sa to vraj moze dostat dnu aj ked je to len pri... dakujem za odpoved

Summer

jooj moja neboj sa isto niesi...ja mne sa to stalo tiez a v poho..a inak ak sa aj spravil popri a nie dnu tak to je 100
% vylucene...to mas ako ked sa nespravi pri prerusovanej sulozi,otehotniet sa z toho neda...to ti povie kazdy lekar a aj na nete su o tom fora tak sa neboj:)

mimakro

Postinor treba uzit tak, ze prvu tabletu do 72 hodin a druhu 12 hodin po prvej. Ucinna davka su dve tablety. Mima

jennys21

nie neboj sa, myslim ze nie si...ked si uzila tu tabletku,myslim ze by bola velka nahoda,keby sa to dostalo dnu a ani tabletka by ti nepomohla.nemusis mat ziadny stres...moznos sa ti len blizi menstruacia.....

ramirez

Urcite nie si tehotna, brucho a prsia sa zacnu zvacsovat az ovela neskor... Ak si uzila tu tabletku tak to moze byt reakcia na to.

majuska 9

ahojte mam taku otazku...beriem antikoncepciu spala som s chlapcom dostala som menstruaciu pokracovala som v tabletkach ale ked som si zobrala 3tabletku v poradi tak o hodinu a pol mi prislo z jedla zle a zvracala som tak teraz neviem mozem otehotniet?prosim poradte mi.dakujem