FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: urolog- MUDr.Allan Lorand v Nových Zámkoch

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "urolog- MUDr.Allan Lorand v Nových Zámkoch" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravotníctvo
    kikuci29.10.10 14:40??.??.96.166

Poznáte toho urologa?Aký je?Posielaju ma k urologovi na vyšetrenie.V Zámkoch ešte som počula že ordinuje tiež neajký doktor Oláh no tiež ho nepoznám.Neviem sa rozhodnuť ku komu sa vybrať.Za odpovede vopred dakujem.

• Riško01.01.12 19:28??.??.25.245

Jednoznačne odporúčam Pána doktora Lóranda chodím k nemu už roky a som veľmi spokojný.

• asmodeus01.02.11 13:02??.??.39.60

Doporučuji MUDr. Allana LORANDA pro pacienty z celé České i Slovenské republiky. Je fakt nejlepší !!!

• kikuci11.11.10 15:51??.??.5.28

Vybrala som sa dneska k Lorantovi,zatiaľ neľutujem,je príjemný človek.Uvidíme neskoršie.

• King.Arthur11.11.10 10:35??.??.254.228

Ahoj. Ja som bol nedavno u Olaha. Nesiel som Lorandovi, lebo som nemal na neho tel kontakt. Doteraz lutujem,ze3 som nesiel radsej k tomu lorandovi osobne

• Gitka8129.10.10 18:30??.??.78.179

Ja som bola u Dr. Alemaeihu..odporúčam

• Aduliena29.10.10 17:05??.??.166.112

Môžeš ísť aj k Mudr. Lorándovi, aj k Mudr. Oláhovi, obaja sú dobrí.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch