Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farmar hľadá ženu

ean

doubledog
no my zeny davno vieme ze ziadny mimozemšťania neexistuju tak naco investovat do rakiet ved mame farmarov !!!!!!

doubledog

tunajsie slepice ohovaraju ine slepice, za to, ze sa spravaju ako slepice.

fakt komicke :))

zeny, mohli by ste sa venovat aj niecomu konstruktivnejsiemu ako ohovaraniu?

keby ste tolko energie, kolko venujete ohovaraniu inych zien, venovali zostrojovaniu vesmirnych rakiet, tak sme uz davno osidlili celu galaxiu.

smajliQa

a este jedno... napriklad...nech som jaka chcem fajnova....tak ku konom by som napriklad isla aj ja..milujem tie zvierata..a rada by som sa o ne postarala....naucila by som sa.viem ze je to drina.

smajliQa

akoze ja zijem v meste,,,,,ale moja mama sa prestahovala na dedinu a poviem vam...ze sto krat..ba aj milion krat radsej bude chodit ku sliepkam a dajme tomu ze dojit kravu jak si ist sadnut s vymachlenymi pixkami do auparku na kavu...akoze nic, ja taka som...milujem mesto, kavu, kaviarne..... debatky....ale len chcem ukazat na to... ze ten kto ma rad vidiek, dedinu a zvierata este nie je sedlak. tak.

:))))

Ano na farme-alebo praca zo zvieratami je drina-ale na druhu stranu je to vdacna robota.Stale lepsie robit zo zvieratami-ktore su ti po opatreni-nakrmeni vdacne.Ako robit niekde vo fabrike kde si tvoju pracu nevazia a i keby sa clovek neviem ako snazil-za kazdym ta len spucuju.
Pracovala som necely rok pri zvieratach-a mozem povedat ze clovek nema ani sviatok,ani piatok-ale bola to fajn praca.A pracovala som aj v takej firme-kde si pracu cloveka nevazia.Keby som si mala vybrat-HNED SI BEZ ROZMYSLENIA VYBERIEM PRACU NA STATKU-a vobec sa nebudem za to hanbit.Lebo kto zvladne tuto pracu pred nim klobuk dole.

happi:-)

je to o tom, ze tam ucinkuju skutocni ludia, ziadne plastikove peroxidove barbie, oblecene do najnovsieho hitu sezony, ktorymi nas krmia televizie, casopisy, noviny...lebo co nieje sexi to na obrazovku v primetime nepatri.

soffa

nech si zije kazdy tam kde je mu dobre.nikdy neodsudzujem zeny z vidieka ze su gadzule,lebo su to fajn zeny.tu nejde o to kde kto zije,ale ako sa kto chova.mestianky su viac namyslene,sebavedomejsie....asi tak.ved predsa nikto nemoze za to kde sa narodill,alebo kde momentalne zije.nie kazdy sa moze hned osamostatnit.a co sa tyka tej sou...je pod moju uroven to pozerat,,,,nie preto kto sa prisiel,ale ze si z tych zien robia iba posmech a p1cov1ny....

mate59

tí farmári hĺadajú ženu,ktorá by im tam pomáhala a to je drina strašná na statku.Veď oni nemájú voľno, kŕmiť treba,dojiť,kydať,chystať na zimu seno,ani chvíľa voľna,a dovolenka týždeň dva niekde u mora je tu nonsens.Svoju prácu musia milovať a musí im byť koníčkom.A k tomu sa ťažko hľadá žena, ktorá by bola tak obetavá ako oni.Ja im prajem, aby našli takú partnerku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farmar hľadá ženu - Fórum - ZDRAVIE.sk