Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zalubena do frajerovho kamarata

Príspevok v téme: zalubena do frajerovho kamarata
miri-j

prosim poraďte mi, čo mám robiť :/ zaľúbila som sa do frajerovho najlepšieho kamaráta. dotyčný ten o tom ešte nevie. mám mu to povedať? bojím sa toho ako zareaguje. a či mám u neho šancu? jediné, čo viem, je, že kým som zadaná, by si so mnou asi nič nezačal, lebo on (ako raz tvrdil) vzťahy nerozbíja. s frajerom mi je fajn, ale srdce ma ťahá k tomu druhému a keby sa s ním rozídem, tak ho strašne raním, čo nechcem.

alusinka

Podla mna niesi do neho zalubena. Teraz myslim do toho kamarata tvojho priatela. Aj ja mam take stavy, velmi casto, a pritom mam uz 4 roky jedneho chlapa, ktoreho milujem... ale vacsinou ma to prejde... ;) podla mna ta len vzrusuje predstava, zeby si mohla skusit nieco nove. A ver, ze keby si to spravila, urcite by neskor lutovala, ze si prisla o niekoho, kto bol v tvojom zivote naozaj ten dolezity ;)
Ako povedali kolegovci predomnou, zrejme to budu len nadrzane hormony :))

Rebecca25

No je to tazka skuska,ale ak si stastna s partnerom,tak neurob hlupost..Nevie kolko si s priatelom,ale ak ste spolu dlhsie,tak to ze si sa ZAKUKALA do kamarata nieje laska...je to nieco nove,ale ak mas partnera rada,tak si jednoduho uvedom,ze mas vztah a je to jeho naj kamos a nebolo by spravne urobit to a ak vidis nezaujem z druhej..kamaratovej strany,tak to je UPLNA hluposz....je to len nieco nove..nie laska,tak to neurob..BUDES TO LUTOVAT...

AdamKrt

miri-j:

netaha Ta ziadne srdce, ale suska k nemu... :) Je rozdiel LASKA a ZAMILOVANOST... To co sa Ti na nom paci, casom zovsednie a ked si takato povrchna, budes striedat partnerov ako spodne pradlo. Opytaj sa sama seba, keby to priatel urobil Tebe, pacilo by sa Ti to ?

Frenky990

Predstav si situáciu že máš milión eur, zrazu príde kamoška a vezme Ti ich no ty s tým nemôžeš nič spraviť a tak len pozeráš čo sa deje.Tak takto nejako by sa cítil tvoj priateľ a čo je horšie ty by si mu možno vzala kamaráta.Neviem síce koľko máš rokov ale sama musíš vedieť že lásky prichádzajú a odchádzajú.Aj keby si sa dala dokopy s jeho kamarátom kto ti zaručí že Ti to vydrží a potom že koľko to vydrží?Stojí ti tvoje vzplanutie vášne aby si ublížila priateľovi a zničila im kamarátstvo?A ako by si sa cítila keby sa stalo niečo podobné tebe?A vôbec to že niečo cítiš nemusí byť automaticky láska ale len nejaké vzplanutie!Pozor na to a hlavne NIKDY NEUROB DRUHÉMU TO ČO NECHCEŠ ABY SA STALO TEBE!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zalubena do frajerovho kamarata - Fórum - ZDRAVIE.sk