zalubena do frajerovho kamarata

Príspevok v téme: zalubena do frajerovho kamarata
miri-j

prosim poraďte mi, čo mám robiť :/ zaľúbila som sa do frajerovho najlepšieho kamaráta. dotyčný ten o tom ešte nevie. mám mu to povedať? bojím sa toho ako zareaguje. a či mám u neho šancu? jediné, čo viem, je, že kým som zadaná, by si so mnou asi nič nezačal, lebo on (ako raz tvrdil) vzťahy nerozbíja. s frajerom mi je fajn, ale srdce ma ťahá k tomu druhému a keby sa s ním rozídem, tak ho strašne raním, čo nechcem.

HK00

xy:) : presne tak dotyčná, by mala najskor zvazit ako dlho trva jej vztah, ako dlho vztah toho chlapa - ak v nejakom je, ak ano tak neni o čom ak by aj on nechcel,
ale moze sa stat jedna vec ktoru by si isto nechcela:
povies jeho kamaratovi ktorý sa ti luby ze si donho ten sa nasere, mozno ta ani nechce len si namyslas, a povie to potom tvojmu frajerovi a tebe nezostane ani jeden :)
takže bejby dobre sa nad tym zamysli, a nepisala si ani ako dlho si s tvojim frajerom

HK00

ako sa hovori neopustaj toho koho milujes, pre toho kto sa ti páči, lebo ten kto s ti paci ta opusti pre toho koho miluje, svata pravda
a ten kamarat je zadany?

lioness_01

miri-j, nerieš teraz ešte nič, veľa nad tým premýšľaj... ja som sa ocitla pred pár rokmi v takej istej situácii a nakoniec som pochopila, že by bola hlúposť opustiť priateľa, s ktorým mám harmonický vzťah kvôli chvíľkovému vzplanutiu...
s mojim priateľom som doteraz, a to som tento problém mala pred troma rokmi. nakoniec sa ukázalo, že som urobila veľmi obre, pretože s hentým, do ktorého som sa zaľúbila , by som teda rozhodne šťastná nebola. a fakt to neľutujem, ja si myslím, že vtedy to ešte viac posilnilo môj vzťah k priateľovi a pochopila som, že vzťahy nie sú len o tom úžasnom pocite zamilovanosti...