Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kaderníčka v Košiciach

casanta

Ja som tiez chcela stiahnut farbu z vlasov a bola som sa teda opytat kadernicky ze ako na to.....jedine co mi povedala ze vlasy peroxidom stiahnut alebo riadne premelirovat..ja mam svoju povodnu farbu vlasov svetlo hnedu a farbim si uz dlhe roky na tmavu fialovu...lenze tym, ze sa mi odtien rychlo vymyva musim aj casto farbit..to znamena ze to co mi vyrastie mam svetlej fialovej farby ale konce su prilis tmave...a ja by som chcela jednotnu farbu vlasov..nie polovicku doslova cierne a druha polka svetlo fialove...zhanala som po internete nieco na odstranenie farby vlasov,bez ich nasledneho poskodenia...nasla som v jednom kadernickom salone pripravok, kde pisu ze odstrani farbu z vlasov a pritom ich neposkodi a vytiahne na povodnu farbu vlasov....kupila som si to nebolo to vobec drahe len 4 eura a vola sa to color remover /color assist.zmiesala som obe tekutiny,sice smrdelo to statocne, ale aplikovala som to tak ako pisali na prilozenom letaku a ostala som milo prekvapena..po jednom pouziti mi to stiahlo farbu takze uz mam konecne rovnaku farbu vlasov po celej dlzke...a vlasy nie su poskodene, a neminula som kopec penazi za stahovanie farby v kadernictve...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kaderníčka v Košiciach - Fórum - ZDRAVIE.sk