diskriminacia stihlosti

Príspevok v téme: diskriminacia stihlosti
jojkaaaa

Preco na prirodzene chudu babu moze kazdy vyskakovat,ze aka je chuda,ze by mala viac jest,ze trpi anorexiu,pricom ona je taka chuda od prirody...Preco takyto ludia zamerne vytvaraju komplexy takymto chudym ludom?a preco si to nedovolia k obeznym?..ved obezita je choraba:/Preco je hned moletka-chudacik a chuda-anorekticka?
Preco neberu ludia ohlad na nas chudych?Je to zavist,alebo ako by ste to vysvetlili vy? Kedy to uz prestane?

barborrka

LUDIA

a nenapadlo vas niekedy aj toto :
fakt je kopu takych ludi co velmi vela jedia a nepriberu vobec- ti mozu byt este ovela viac chori ako taki ludia s miernou nadvahou...lebo u nich telo na jedlo nezareaguje priberanim kdezto u tucnejsich - telo reaguje na nadfmerne mnozstvo jedla...tym sa aj vysvetluje preco chudi rovnako ako aj tucni trbia na vela rovnakych chorob..takze : niekedy clovek s miernou nadvahou moze byt ovela zdravsi ako ten chudy

jojkaaaa

janab
tvoje slova ma tesia,ale urcite ani tebe by nebolo prijemne,keby do teba hustili,ze nieje byt zdrave taky chudy,ze to ani nevyzera pekne,ze mas urcite anorexiu..proste uz mi z toho sibe,stale si myslim,ze ked idem po ulici tak kazdy na mna cumi aka som chuda,je to neprijemne

janab

Vykašli sa na primitívne susedy, nech sa starajú čo oni jedia a ako vyzerajú..nabudúce každému povedz, že tebe sa páči ako vyzeráš, je to trendy .

janab

Obézni nevedia pochopiť ako môže byť niekto extrémne chudý. Je tu možno aj závisť, lebo ľudia sa mylne domnievajú, že chudý človek nemá predsa problém pribrať, nech viac je a hotovo, má po probléme. Horšie je to s nadváhou, či obezitou, to ťažko ide dole. Ja si ale myslím, že chudé ženy majú plus v tom, že si môžu obliecť čo chcú na rozdiel od žien s obezitou a za dalšie, môžu sa napchávať s čím chcú a nepriberú.

Mám priateľku, ktorá denne rieši problém, že zase schudla pol kila a jedla viac . Kým ste zdravé a dobre sa cítite, tak čo riešite? Určite je zdravšia štíhlosť ako obezita.

jojkaaaa

lioness_01

ale predstav si,ze ti to vkuse davaju na oci,minule ma do parady dala susedka,ale az tak,ze som sa rozplakala:/totiz predstav si,ze ti stale hucia aka si nechutne chuda,ze mas pribrat,ze preco nic nejem,pricom oni prd vedia,ze som anorekticka a pod.pricom ja papap normalne,snazim sa pribrat a ani deko nejde hore...a ked sa im snazim vysvetlit,ze ja za to nemozem,ze som taka chuda,tak sa mi len smeju do tvare,ze treba jest..nebavi ma to,chapes?
a mam 17,dost kriticky vek:P

xy:)

tak predpokladam ze niekomu je neprijemne ze tak vyzeras, nemalo by byt, ale zrejme je. vie to liezt na nervy ale s tym nic neurobis. zrejme netusia, ako sa ta to dotkne. ja tomu hovorim slovenska mentalita - cumiet, posudzovat a hovorit debilne narazky.

lioness_01

jojka, zlatíčko, si predstav, že som to počula :D samozrejme, že diskriminujú aj tlstých, aj im otvorene nadávajú a pod. ty máš koľko rokov, prosím ťa, že toto riešiš?

jojkaaaa

ved som uveidla priklad: mne v pohode hocikto šupne do tvare,ze :fuj,aka si chuda,ty anorekticka a blabla...prijemne?preco to nikto nepovie tucnemu?preco na nich ohlad beru a na mna nie?

xy:)

nemyslim ze chudi su diskriminovani - to ze ich ohovaraju nie je diskriminacia. a to mas odkial ze na tlstych hovoria ze su chudacence? to som este v zivote nepocula.

Nephilim

Možno neznalosť? Ludia nevedia, prečo je niekto chudý, obézny...Môžu to byť gény, môže to byť z liekov, cukrovka, problémy so štítnou žľazou, ale tiež aj lenivosť, pohodlnosť, niekto môže zjesť aj tonu jedla a nepriberie ani gram, majú jednoducho taký metabolizmus. Hodnotia podľa toho, čo vidia a nezamýšľajú sa nad inými dôvodmi. Ale vždy budú posudzovať, ak bude niekto vyčnievať zo šedého priemeru...:-D